Królowa i konkwistador - aktor grający Pedro był już w innym serialu TVP. Pamiętacie go?

2021-07-28 16:03 Adrian Rybak
Królowa i konkwistador
Autor: materiały TVP

Królowa i konkwistador to jeden z najnowszych seriali Telewizji Polskiej. Widzowie z przyjemnością zasiadają przed telewizory w każdy wieczór, aby śledzić losy swoich ulubionych postaci. Jednym z głównych bohaterów jest Pedro, którego gra Emmanuel Esparza. To jednak nie jest pierwszy serial z tym aktorem. TVP pokazało już inny. Wiecie, o jaki tytuł chodzi?

Królowa i konkwistador to najnowsza propozycja TVP na letnie wieczory. Od poniedziałku 12.07.2021 widzowie mogą oglądać losy bohaterów kolumbijskiego serialu. Jedną z najważniejszych postaci jest Pedro, tytułowy konkwistador z Hiszpanii. Postać tę gra Emmanuel Esparza. Przystojny i utalentowany aktor przypadł do gustu publiczności Telewizji Polskiej. Najbardziej wierni fani seriali Telewizji Polskiej mogli zorientować się, że Emmanuel Esparza grał już w innej produkcji, którą kilka lat temu można było oglądać na antenie kanału pierwszego. W tamtym przypadku chodziło jednak o serial hiszpański, a nie kolumbijski. Cieszył się dużą popularnością. Już wiecie, o jakim serialu mowa? Jeśli nie, to odpowiedź zdradzamy niżej.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Królowa i konkwistador - Emmanuel Esparza w innym serialu TVP

Emmanuel Esparza to hiszpański aktor, którego wcześniej widzowie TVP mogli widzieć już w serialu El Aguila Roja, który w Polsce emitowany był pod tytułem Czerwony orzeł. Był to przygodowy serial kostiumowy, którego akcja działa się w 1660 roku. Głównym bohaterem był nauczyciel Gonzalo de Montalvo, który postanowił pomścić śmierć swojej żony. Emmanuel Esparza zagrał w tym serialu epizodyczną postać o imieniu Rafael.

Emmanuel Esparza - wiek, pochodzenie

Emmanuel Esparza urodził się 2 marca 1976 roku. Oznacza to, że w 2021 roku skończył 45 lat. Urodził się w hiszpańskim mieście Walencja, jednak od kilku lat mieszka w Kolumbii. To właśnie tam grał w serialu Królowa i konkwistador. Więcej informacji o tym aktorze znajdziecie tutaj.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE