Krok od nieba

i

Autor: TVP VOD Krok od nieba - włoski serial w Dwójce.

Serial

Krok od nieba, odc. 6, 7, 8, 9, 10 - streszczenie. Co wydarzy się od 4 do 8 września?

2023-09-06 9:37

Krok od nieba to serial, który od poniedziałku 28 sierpnia 2023 będzie można oglądać na antenie stacji TVP2. Fani codziennych seriali mogli już zobaczyć pierwsze odcinki nowej propozycji stacji. To włoska produkcja z gwiazdorską obsadą. Przed nami drugi tydzień emisji odcinków. Co się w nim wydarzy?

Krok od nieba to włoska produkcja, która zagościła na Dwójce. Głównym bohaterem jest Pietro Thiene, który jest starszym inspektorem Straży Leśnej i pracuje w alpejskiej wiosce San Candido. Współpracuje z komisarzem policji Vincenzo Nappi, który właśnie przybył do Południowego Tyrolu. Pietro ma ogromną wiedzę o przyrodzie i górach, ale nosi w sobie żałobę po śmierci żony, do której doszło podczas wspinaczki. Pietro ma trudne relacje ze swoją szwagierką Claudią, która obarcza go odpowiedzialnością za śmierć jej siostry. Jest też historia miłosna między Nappi i jego współlokatorką Silvią, oraz między Giorgio i Chiarą, niewidomą córką „Roccii”, koleżanki i przyjaciela Pietro... Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 6, 7, 8, 9 i 10.

Krok od nieba - odcinek 6. Poniedziałek 4.09.2023

Podczas wywiadu telewizyjnego sędziwa Teresa Brummer wyjawia, że gdzieś w górach ukryto skarb. Do San Candido przyjeżdżają tłumy poszukiwaczy żądnych bogactwa. Tymczasem Teresa ląduje w szpitalu: ktoś próbował ją zabić. Vincenza odwiedza jego neapolitańska narzeczona Marcella. Nie może się odnaleźć w miasteczku na końcu świata.

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Krok od nieba - odcinek 7. Wtorek 5.09.2023

Pod pomostem swojego domu na palach Pietro odkrywa nosidełko z noworodkiem. Mieszkańcy miasteczka pomagają w poszukiwaniu rodziców. Noworodek trafia pod opiekę komisarza i weterynarki Sylvii. W tym samym czasie na stacji benzynowej mężczyzna ginie od broni palnej. Marcella zaskakuje Vincenza nową propozycją.

Krok od nieba - odcinek 8. Środa 6.09.2023

Między Vincenzem a Marcellą dzieje się źle. Dziewczyna usiłuje odzyskać względy komisarza. Podczas otwarcia nowej atrakcji w San Candido, platformy do skoków na bungee, ginie jej współwłaściciel, Lorenzo, i jego dziewczyna, Simona. Trop prowadzi do młodego rzeźbiarza, Tommaso. Pietro nie wierzy w jego winę i postanawia rozwikłać zagadkę.

Krok od nieba - odcinek 9. Czwartek 7.09.2023

W różnych miejscach San Candido pojawiają się egzotyczne zwierzęta. Sprawa ma związek ze śmiercią miejscowego weterynarza, podejrzanego o przemyt i handel zwierzętami. Matteo i Giorgio podejmują wyzwanie, które omal nie kończy się tragedią. Z opresji ratuje ich Pietro.

Krok od nieba - odcinek 10. Piątek 8.09.2023

Właścicielka pasieki od roku zmaga się z problemem wysokiej śmiertelności pszczół. Nikt nie potrafi znaleźć przyczyny, nawet Roccia, którego z właścicielką pasieki, Marianną, łączy coś więcej niż przyjaźń. Tymczasem policja znajduje nieopodal zwłoki byłego męża Marianny. Okazuje się, że zastrzelono go ze służbowej broni Rocci. Roccia natychmiast przyznaje się do winy, ale Pietro jest przekonany, że przyjaciel jest niewinny i wszczyna własne śledztwo.

Krok od nieba - obsada

 • Terence Hill - Pietro Thiene
 • Enrico Ianniello - Vincenzo Nappi
 • Gianmarco Pozzoli - Huber Fabricetti
 • Francesco Salvi - Roccia Scotton
 • Katia Ricciarelli - Assunta Scotton
 • Claudia Gaffuri - Chiara Scotto
 • Gabriele Rossi - Giorgio Gualtieri
 • Gaia Bermani Amaral - Silvia Bussolati
 • Mauro Pirovano - The Mayor
 • Battina Giovannini - Claudia Gualtieri
 • Valentina D'Agostino - Marcella