Kraina lodu przerobiona na... horror! Upiorne wideo mrozi krew w żyłach

2021-05-11 16:14 Alicja Wójcik
Kraina lodu
Autor: screen youtube.com, kanał Editing Is Everything screen youtube.com

Kraina lodu to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej znanych animacji Disneya ostatnich lat. Film stał się międzynarodowym przebojem i podbił serca milionów dzieci na całym świecie. Okazuje się jednak, że wystarczy trochę pracy i dobry montaż, aby uroczą, pogodną historię dla najmłodszych przedstawić jako najbardziej przerażający horror, który wystraszyłby z pewnością niejednego fana kina grozy.

Kraina lodu przedstawiona jako horror? Okazuje się, że to możliwe. Autorka pewnego kanału na YouTubie od kilku lat udowadnia widzom, że 'magia kina' istnieje naprawdę i wszystkiego, co widzimy, nie można brać za pewnik. Teoretycznie oczywiście wiemy to wszyscy, jednak filmiki takie jak ten, dobitnie pokazują, że jest tak naprawdę!

Kraina lodu przerobiona na... horror! Upiorne wideo mrozi krew w żyłach

Za tym kilkuminutowym filmikiem stoi autorka kanału Editing Is Everything, która pokazuje, w jaki sposób montuje się filmy, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Tworzone przez nią wideo robią naprawdę piorunujące wrażenie.  Na jej kanale możemy bowiem znaleźć między innymi animacje dla dzieci zmontowane w taki sposób, aby przypominały zwiastuny 50 twarzy Greya czy też Kevina samego w domu, który wygląda jak zapowiedź filmu grozy. Bardzo dużą popularnością cieszy się także seria, w których jeden wybrany przez nią film zmontowany jest tak, że przypomina aż 7 gatunków filmowych. Na kanale można także znaleźć prawdziwie mrożące krew w żyłach wideo, w którym fragmenty obydwu części Krainy lodu przerobione są na zwiastun horroru. Filmik zmontowany jest w taki sposób, że wynika z niego, iż Elsa, która jest zazdrosna o swoją młodszą uroczą siostrzyczkę, doprowadza do wypadku, w którym Anna niemal traci życie. Mijają lata, a Elsa coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością... Ostrzegamy - wideo naprawdę jest przerażające!

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE