Kozacka miłość znika z TVP2! Co dalej z serialem?

2021-06-10 12:18 Adrian Rybak
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to jeden z ulubionych seriali Polaków. Codziennie wiele widzów zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W każdym odcinku dochodzi do kilku ciekawych sytuacji. Ostatnio fani słynnego serialu są zaniepokojeni, ponieważ pojawiła się informacja, że Kozacka miłość znika z TVP. Czy to oznacza, że nie będzie więcej odcinków? Wyjaśniamy.

Kozacka miłość to serial, który niespodziewanie stał się wielkim hitem Telewizji Polskiej. Popularność produkcji da się zauważyć o niesamowitych wynikach oglądalności. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie kanału TVP2. Przed telewizory należy usiąść o godzinie 18:45. Można skorzystać także z emisji powtórkowej. Odcinek można obejrzeć kolejnego dnia o 13:15 na tym samym kanale. Dla fanów Kozackiej miłości mamy jednak wiadomość, która nie wszystkim się spodoba. Telewizja Polska postanowiła wstrzymać emisję serialu w niektóre dni. Wszystko z powodu nadchodzących Mistrzostw Świata w piłce nożne 2020. Z tego powodu fani nie zobaczą nowych odcinków Kozackiej miłości w niektóre dni od 14 czerwca do 2 lipca. Emisja będzie wstrzymana, jeśli mecz będzie odbywał się w czasie planowanej emisji serialu.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Kozacka miłość - o czym jest?

Kozacka miłość opowiada o losach Marysi. To młoda dziewczyna, która pochodzi z małej i biednej wioski na terenie Związku Radzieckiego. Jest oczkiem w głowie swojego ojca, który jest w stanie zrobić wszystko dla swojej ukochanej córki. Z czasem dziewczyna zakochuje się w mężczyźnie z innej klasy społecznej. Aby móc być razem muszą pokonać wiele przeciwności losu.

Kozacka miłość - obsada, twórcy

W serialu Kozacka miłość występują Zoriana Marczenko, Jekatierina Olkina, Wiaczesław Drobinkow, Dmitrij Nazarow, Aleksandr Mochow, Ewa Awiejewa, Władymir Goriańskij, Artiom Aleksiejew i wiele innych. Za scenariusz odpowiadają Tatiana Pawłowicz i Natalia Kozłowskaja. Reżyserem jest Aleksandr Mochow.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE