Kozacka miłość - będzie przerwa w emisji! W jakich dniach nie obejrzymy serialu?

2021-05-27 13:19 Alicja Wójcik
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Serial Kozacka miłość cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. Produkcja ta zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku i obecnie, podobnie jak wiele innych seriali historycznych czy kostiumowych, może liczyć na bardzo dużą oglądalność. Widzowie błyskawicznie wciągnęli się w osadzoną na przełomie XIX i XX wieku historię miłosną, której akcja dzieje się na ukraińskiej prowincji.

Kozacka miłość - szykuje się przerwa w emisji uwielbianego przez widzów serialu! Niestety, widzowie będą musieli nastawić się na kilka dni bez Kozackiej miłości. Produkcja ta, która łącznie liczy aż 270 odcinków, emitowana jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP2 o godzinie 18:45. W okresie wakacji na pewien czas nieco się to jednak zmieni.

Kozacka miłość - będzie przerwa w emisji! W jakich dniach nie obejrzymy serialu?

Na szczęście widzowie Kozackiej miłości nie muszą przejmować się przerwą wakacyjną - Telewizja Polska nie planuje zawieszania emisji na okres wakacji. Jednak mimo wszystko latem nastąpi kilka dni, w których nie zobaczymy kolejnych odcinków serialu - a wszystko z powodu rozpoczynających się 11 czerwca Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Z racji tego, że mecze mają być transmitowane również w TVP2, w okresie od 14 czerwca do 2 lipca emisja Kozackiej miłości będzie niestety wstrzymywana. 

Rolnicy.Podlasie. Tego nie wiesz o rewolucji w Plutyczach | ESKA XD - Hotplota #23
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE