Kozacka miłość odc. 181, 182, 183, 184, 185: Koliewanow ucieka z miasta, wie, że grozi mu więzienie. Marysia podszeptuje Lizie, że Timofiej ją zdradza

2021-09-14 12:54 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 181-185, które zostaną wyemitowane w dniach 13 - 17 września? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 181, 182, 183, 184, 185. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Kozacka miłość - odcinek 181

Marysia przebiera się za Bułygę, żeby pogrążyć Galinę. Galinę przesłuchują. Podejrzliwość męża zmusza Alionę do wyjazdu do ojca. Olga zataja przed lekarzem, że przypomina sobie sceny z porwania. Gruszeńka spotyka w Ustiużynie muzykantów i prosi, żeby zabrali ją ze sobą.

Kozacka miłość - odcinek 182

Nikoła, dowiedziawszy się od Olgi o cynicznych wyznaniach Koliewanowa, postanawia rozprawić się z chrzestnym. Koliewanow ucieka z miasta; wie, że grozi mu więzienie. Gruszeńka, za pośrednictwem muzykantów, przekazuje Tichonowi pożegnalny list. Koźma wypytuje Lubaszę i Galinę o rysopis zabójcy. W nocy, koło domu Galiny, ponownie jest widziany przestępca.

Kozacka miłość - odcinek 183

Bułyga daje do zrozumienia Anfisie, że łączy ich wspólna przeszłość i prosi ją o ukrycie go na dłużej. Żeby uratować Galinę przed więzieniem, Sroka udaje jej kochanka. Olga wypomina mężowi niepotrzebne ryzyko. Stiepan przedstawia Gładyszowi dowody winy Kolewanowa. Obawiając się o reputację, Gładysz stara się udowodnić swoją niewinność.

Kozacka miłość - odcinek 184

Bułyga oświadcza Anfisie, że według dokumentów kościelnych jest jego żoną. Kobieta jest wstrząśnięta tą wiadomością. Siemionow jest zazdrosny o ewentualny awans Stiepana i pod jego nieobecność zamierza go zniszczyć. Aliona wraca do ojca i oznajmia mu, że chce wstąpić do klasztoru.

Kozacka miłość - odcinek 185

Pomimo deklaracji Aliony, że kocha Stiepana, Ilija namawia ją, by zaczęli wszystko od nowa. Gładysz odwiedza Goriuchina, który stawia policji warunek. Podejmie współpracę, jeżeli porozmawia z Alioną. Marysia podszeptuje Lizie, że Timofiej ją zdradza. Liza sprzecza się z Timofiejem. Stiepan przesłuchuje mieszkańców stanicy. Zaczyna podejrzewać, że w morderstwo jest zamieszana Marysia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE