Kozacka miłość odcinek 94: streszczenie i emisja w TVP2 i VOD, obsada

2021-04-15 15:40 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały TVP

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odcinek 94: streszczenie i emisja w TVP2 i VOD, obsada. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odcinek 94: streszczenie

Grigorij Sotnik umiera w więzieniu. Nikoła obwinia się o śmierć ojca. Wasilij przyprowadza do mieszkania pijaną Katierinę. Dziewczyna wychodzi zabawić się z Bułygą. Duniaszy znowu wydaje się, że Bułyga to morderca - psychopata. Marysia nadal ukrywa Fiodora i Oksanę. Wywozi dziewczynę do zajazdu, zostawiając ją pod opieką karczmarki.

Kozacka miłość odcinek 94: emisja w TVP2 i VOD

Odcinek 94 zostanie wyemitowany 16 kwietnia 2021 o godzinie 18:45 w TVP1. Na VOD będzie można go obejrzeć dopiero po emisji telewizyjnej.

Kozacka miłość: obsada

W serialu występują:

  • Daria Jegorowa - Olga Rogożyna
  • Wiaczesław Drobinkow - Stiepan Gruszyn
  • Jekatierina Olkina - Alona Skorniakowa
  • Aleksandr Mochow - Piotr Awierjanowicz Kolewanow
  • Anatolij Chostikojew - Gawrił Pietrowicz
  • Dmitrij Nazarow - Grigorij Sotnik
  • Olesia Żurakowskaja - Lubasza
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE