Kozacka miłość odcinek 270 - kiedy ostatni epizod? W finale zginą główni bohaterowie?!

2021-06-17 14:35 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to serial kostiumowy, który na antenie Telewizji Polskiej jest emitowany od listopada 2020 roku. Produkcja, w której w głównych rolach występują: Daria Jegorowa, Wiaczesław Drobinkow, Jekatierina Olkina, Aleksandr Mochow, Anatolij Chostikojew, Dmitrij Nazarow oraz Olesia Żurakowskaja, od pierwszego odcinka cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy uwielbiają telenowelę za wielowątkowość, nieprzewidywalność oraz nagłe zwroty akcji. Kiedy wyemitowany zostanie finałowy odcinek Kozackiej miłości?

Kozacka miłość odcinek 270 - kiedy finałowy odcinek? Kozacka miłość opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Kozacka miłość odcinek 270 - kiedy finałowy odcinek?

Kozacka miłość składa się z 270 odcinków, które emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45 w TVP2. Jeżeli Telewizja Polska będzie emitować serial bez większych przerw, ostatni odcinek produkcji zobaczymy w lutym 2022 roku. Co wydarzy się w finale hitu TVP2?

Kozacka miłość - jak zakończy się serial?

Finał nie idzie po myśli Anfisy. Próbuje uciec, lecz w karecie dostaje udaru. Kirioszka opowiada o spotkaniu Marisy z Kolewanowym. Kozma wyrusza na poszukiwania łotra. Za złoczyńcą spieszy również policja. Kolewanow próbuję skryć się, ale trafia go kula. Marisa uważa, że jest rozwiedziona. Stefan z Alena nagle spotykają się na stepie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE