Kozacka miłość odc. 98, 99: Iłłarion umiera otruty przez Marysię. Alona przyjmuje oświadczyny Rogożyna

2021-04-15 16:50 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Serial Kozacka miłość to obecnie jeden z najchętniej oglądanych seriali ukazujących się w Telewizji Polskiej. Emitowana od poniedziałku do piątku ukraińsko-rosyjsko produkcja podbiła serca polskich widzów. Kozacką miłość można oglądać w dni powszednie o godzinie 18:45. Odcinki w telewizji emitowane są w TVP2, a po emisji telewizyjnej trafiają również na platformę Vod.tvp.pl, gdzie można oglądać je online.

Kozacka miłość odc. 98, 99: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odc. 98: streszczenie

Fiodor na prośbę Marysi straszy ludzi, po stanicy rozchodzi się wieść o wilkołaku. Kozacy w jego poszukiwaniu wpadają do zagrody Serafima, ale na szczęście Oksanie udało się wcześniej zbiec. Ojciec Stiepana przyjeżdża nocą do stanicy i potajemnie rozmawia z synem, dając mu swoje błogosławieństwo na ślub z Aloną. Jednocześnie obiecuje pomoc w uzyskaniu rozwodu. Marysia podejrzewając teścia o knowania za jej plecami, postanawia się go pozbyć i w tym celu dodaje trującego ziela do herbaty. Gładysz ma nadzieję na romans z Ustinią, ale jego zaloty budzą zazdrość i gniew Anfisy. Ilia przekazuje ojcu Alony akt własności ich rodzinnego domu prosząc o dyskrecję. Następnie oświadcza się Alonie w obecności jej ojca, który naciska na córkę, żeby przyjęła oświadczyny. Przed domem Alony pojawia się niespodziewanie Stiepan.

Kozacka miłość odc. 99: streszczenie

Otruty przez Marysię Iłłarion umiera, a ona sama jedzie do Ustiużyna, zawiadomić Stiepana o śmierci ojca. Między Anfisą i Gładyszem dochodzi do kłótni z powodu Ustini. Ustinia stara się o względy prystawa, chcąc uzyskać ochronę przed ewentualnym dochodzeniem Stiepana w sprawie rzekomego grobu Alony. Wiera rozpacza z powodu braku wiadomości o losie córki, Konstantyn dowiaduje się w ten sposób, że jego żona żyje, idzie więc do Fiodora, ale ten jest kompletnie pijany. Kolewanow jest wściekły na Anfisę, że sprzedała dom rodziców Alony komu innemu. Ilia sprzecza się ze Stiepanem o prawo do ożenku z Aloną. Kres kłótni kładzie sama dziewczyna przyjmując oświadczyny Rogożyna i mówiąc Stiepanowi, że nie chce go widzieć. Gruszynowi udaje się nakłonić Marfę, żeby mu pomogła zobaczyć się z Aloną.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE