Kozacka miłość odc. 95, 96, 97 streszczenie: matka Oksany błaga Serafima o przywrócenie zmarłej córki. Stiepan składa wniosek o rozwód

2021-04-14 9:10 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to kolejny kostiumowy hit emitowany przez Telewizję Polską. Mimo że serial swoją premierę miał już w 2014 roku, polscy widzowie mogą oglądać go od listopada 2020. Kozacka miłość błyskawicznie okazała się strzałem w dziesiątkę, a każdy odcinek serialu gromadzi przed telewizorami bardzo dużą widownię. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45, a cały sezon serialu składa się łącznie z 270 epizdow.

Kozacka miłość odc. 95, 96, 97: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. 

Kozacka miłość odc. 95: streszczenie

Iłłarion Gruszyn przyjmuje do pracy Alonę jako służącą. Proponuje Alonie, aby wraz z ojcem zamieszkała w jego domu. Tutaj Alona spotyka Stiepana, który, będąc służbowo w Ustiużynie nieoczekiwanie odwiedza ojca. Koźma znajduje Katię i na siłę zaciąga ją do cerkwi, by wziąć ślub, mimo, że dziewczyna jest przeciwna. Oksana ucieka z zajazdu do Fiodora. Jednak on, zakochany w Oldze, odrzuca miłość dziewczyny.

Kozacka miłość odc. 96: streszczenie

Serafim słucha wyznania Oksany i postanawia pomóc jej wrócić do rodziców oraz zemścić się na Fiodorze. Marysia, przerażona, że wyda się oszustwo ze śmiercią Oksany, zmusza Fiodora do realizacji jej planu. Koźma próbuje ocieplić stosunki z Katią i napotyka na jej opór. Tichon i Iłłarion chcą ponownie połączyć Alonę ze Stiepanem.

Kozacka miłość odc. 97: streszczenie

Matka Oksany błaga Serafima, aby przywołał jej nieżyjącą córkę. Czarownik ukrywa przed nią, że Oksana żyje. Ilia proponuje Alonie, że przepisze na nią były dom Skorniakowa, jednak ona odmawia. Duniasza zgłasza na policji swoje podejrzenia wobec Bułygi. Stiepan pisze wniosek o rozwód.

Sztuczne słońce do walki z koronawirusem | ESKA XD - Mobmania #20
NAJNOWSZE