Kozacka miłość odc. 92, 93: Kozacy znajdują topielicę w rzece. Stiepan boli się, że to Alona

2021-04-07 9:06 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odc. 92, 93: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odc. 92: streszczenie

Kiedy Stiepan z Wasilijem doprowadzają Ignatija na policję, na Dunię napada prawdziwy maniak, jednak Gruszyn ratuje dziewczynę. Kolewanow stara się kupić dom Alony. Anfisa nie jest w stanie powściągnąć swojej chciwości. Illarion dowiaduje się od Luby, jaka naprawdę jest Marysia. Stiepan szuka Alony, żeby ją ostrzec przed maniakiem.

Kozacka miłość odc. 93: streszczenie

W potoku płynącym nieopodal stanicy kozacy znajdują topielicę i biorą ją za Oksanę. Naprawdę jednak dziewczynę ukrywa Marysia, która razem z Pietrowem urządziła tę maskaradę. Stiepan, bojąc się, że zabitą może być Alona, śpiesznie jedzie do stanicy. Kolewanow targuje się z Anfisą. Ta kradnie list, który Kolewanow otrzymał od drugiego chętnego do kupna jego domu. Dunia rozpoznaje maniaka w Bułydze, ale Wasia jej nie wierzy.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
NAJNOWSZE