Kozacka miłość odc. 6: Stiepan myśli, że Alona nie żyje. Nie chce uwierzyć w śmierć ukochanej

2020-12-04 15:47 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. „Kozacka miłość” opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem.

Kozacka miłość odc. 6: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial emitowany w Telewizji Polskiej. Kostiumowa produkcja, emitowana od 30 listopada 2020, ma szansę podbić serca widzów podobnie jak takie seriale jak Zniewolona czy Czerwona Królowa.

Kozacka miłość odc. 6: streszczenie

Stiepan dochodzi do siebie w domu Sotników. Marysia mówi mu, że zbiegły bandyta postrzelił jego i zabił Alonę. Stiepan nie może uwierzyć w śmierć ukochanej ale przedstawiają mu fałszywych świadków. Chce szukać ukochanej u kupca Kolewanowa. Lokaj Ignatij radzi Kolewanowi wyjechać z Aloną za granicę, a kiedy dziewczyna mu się znudzi, zostawić ją tam, wrócić i ożenić się z Olgą. Zrozpaczona Alona na grobie Stiepana przysięga mu wierność. Koźma ucieka od Sotników do miasta i stara się dowiedzieć czegoś o losie Alony.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE