Kozacka miłość, odc. 266, 267 - streszczenia. Nikoła i Olga chcą spotkania ze Stiepanem

2022-01-18 16:46 Adrian Rybak
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość, odcinki 266 i 267 - co się wydarzy w serialu TVP2? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w środę 19 stycznia i w czwartek 20 stycznia w TVP2 o godzinie 18:45. Produkcję można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj opisy nadchodzących odcinków niżej. Będzie się działo!

Seriale TVP od dawna osiągają genialne wyniki oglądalności. Jedną z najpopularniejszych propozycji jest Kozacka miłość. To produkcja pełna zwrotów akcji, miłosnych rozterek, burzliwych i zaskakujących zdrad, a wszystko rozgrywa się na ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w odcinkach 266 oraz 267? Sprawdź, co wydarzy się w nadchodzących epizodach słynnej produkcji poniżej.

Kozacka miłość - to wydarzy się w ostatnich odcinkach! Jaki finał serialu?

Kozacka miłość - odcinek 266

Leżniow pojawia się w teatrze jako aktor. Gruszeńka nie wierzy w jego szczerość, ale zakochany Leżniow przekonuje ją. Fiodor prosi o wybaczenie starego atamana, lecz nie jest gotów przeprosić Oksany. Stiepan wraca do Ustiużyna i dowiaduje się, że nie jest poszukiwany. Nikoła i Olga bezskutecznie próbują spotkać się ze Stiepanem.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Kozacka miłość - odcinek 267

Aliona przybywa do stanicy i proponuje Kiriuszy wspólny wyjazd za granicę. Namawia go na studia medyczne. Fiodor znajduje siły, by pogodzić się z Oksaną. Duniasza przekonuje się, że nie może żyć bez Wasilija. Leżniow wyznaje Gruszeńce miłość. Nagła śmierć Pankowa komplikuje plany Anfisy, która próbuje nakłonić Gładysza do wspólnego działania.

Kozacka miłość - obsada

W serialu występują między innymi:

  • Daria Jegorowa - Olga Rogożyna
  • Wiaczesław Drobinkow - Stiepan Gruszyn
  • Jekatierina Olkina - Alona Skorniakowa
  • Aleksandr Mochow - Piotr Awierjanowicz Kolewanow
  • Anatolij Chostikojew - Gawrił Pietrowicz
  • Dmitrij Nazarow - Grigorij Sotnik
  • Olesia Żurakowskaja - Lubasza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE