Kozacka miłość

i

Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odc. 247: Anfisa sugeruje, że Marysia mogła mieć coś wspólnego z zabójstwami dziewcząt w mieście

2021-12-17 10:13

Kozacka miłość odcinek 247 streszczenie - co się wydarzy w serialu TVP2? Premierowy epizod zostanie wyemitowany w poniedziałek, 20 grudnia w TVP 2 o godzinie 18:45. Produkcję można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odcinek 247: Ku swemu wielkiemu zaskoczeniu Gładysz z Anfisą wpadają w domu Koliewanowa na Stiepana, który wykorzystuje sytuację i zmusza oboje do powiedzenia wszystkiego, co wiedzą na temat zabójstw Bułygi. Gładysz mówi, że Marysię i Koliewanowa łączy jakaś straszna tajemnica, a Anfisa sugeruje, że Marysia mogła mieć coś wspólnego z zabójstwami dziewcząt w mieście. Koliewanow czuje się zagrożony odkryciem przez Marysię jego miejsca pobytu, zarządza więcnatychmiastowy wyjazd. Fiodor z młodymi Kozakami wraca dumny do stanicy, ale stary ataman nie wierzy w jego sukces i prosi, by się wycofał z zawodów. Leżniow odzyskuje przytomność w chacie Serafima, dziękuje mu za opiekę i leczenie, jednak Serafim nie skrywa niechęci do chorego. Leżniow dowiaduje się od Lubaszy, kim jest Serafim. Między mężczyznami dochodzi do nieprzyjemnej rozmowy, w trakcie której Serafim mówi Leżniowowi, że Gruszeńka nim gardzi. Kiriusza wraca do Ustiużyna i podstępem skłania Gruszeńkę do wyjazdu do stanicy, a w drodze wręcza jej list miłosny od Leżniowa. Leżniow opuszcza stanicę i spotyka się z nadjeżdżającą Gruszeńką.

Kozacka miłość - o czym jest serial?

Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Kozacka miłość - obsada

  • Daria Jegorowa - Olga Rogożyna
  • Wiaczesław Drobinkow - Stiepan Gruszyn
  • Jekatierina Olkina - Alona Skorniakowa
  • Aleksandr Mochow - Piotr Awierjanowicz Kolewanow
  • Anatolij Chostikojew - Gawrił Pietrowicz
  • Dmitrij Nazarow - Grigorij Sotnik
  • Olesia Żurakowskaja - Lubasza