Kozacka miłość odc. 228, 229, 230, 231, 232: Sofia wyznaje Stiepanowi, że to ona zabiła matkę Aliony. Marysia chce wziąć na siebie winę Sofii

2021-11-21 19:36 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 228-232, które zostaną wyemitowane w dniach 22-26 listopada? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 228, 229, 230, 231, 232. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Kozacka miłość - odcinek 228

Serafim zapewnia, że Marysia nie ponosi winy za śmierć Warwary. Ataman uważa jednak, że Stiepan specjalnie przeciąga śledztwo i grozi, że zarządzi samosąd nad Marysią. Karczmarz chce wyzyskać gości, jednak oni podejmują środki zaradcze. Adwokat zamierza zdemaskować Karasika, a Gruszeńka, by bronić Goriuchina, wszczyna własne śledztwo.

Kozacka miłość - odcinek 229

Gruszeńka bardzo przeżywa utratę lokalu przez Maksymiliana. Idzie do Karasika i otwarcie mówi mu, co myśli o nim i jego działaniach. Mimowolnym świadkiem tej rozmowy staje się Leżniow. Karasik za wszelką cenę stara się usprawiedliwić przed Gruszeńką, dlatego prosi Leżniowa o wzięcie winy na siebie. W zamian za tę przysługę wręcza mu akt własności domu. Następnie spotyka Gruszeńkę i okłamuje ją twierdząc, że dom został nabyty w imieniu i dla Leżniowa. Dziewczyna wierzy w zapewnienia Karasika. Karczmarka jest coraz bardziej zazdrosna o męża. Rozalia spotyka w stepie Alionę i chce ją bliżej poznać. Ta jednak jest nieufna i zachowuje dystans. Stiepan zwierza się matce ze swego przeczucia, że Marysia nie jest winna śmierci Warwary. Sofia reaguje dziwnie na tę wiadomość, potem przyznaje się synowi, że to ona jest morderczynią matki Aliony.

Kozacka miłość - odcinek 230

Ustinia w tajemnicy przed mężem płaci Goriuchinowi za wyjazd całej trupy z oberży. Stiepan jest głęboko wstrząśnięty wyznaniem Sofii, nie jest jednak w stanie oskarżyć matki. Pozbywa się dowodów winy, a następnie składa prośbę o zwolnienie z służby. Wszyscy łącznie z adwokatem Kuczniewem próbują namówić Stiepana do zmiany decyzji, ale on pozostaje nieugięty. Leżniow przyjeżdża do zajazdu w ślad za Gruszeńką i wręcza Goriuchinowi akt własności domu. Ustinia dowiaduje się o tym i próbuje odzyskać swoje pieniądze, ale dziewczyny dają jej jasno do zrozumienia, że nic z tego i że jest to rodzaj odwetu za Kiriuszę. Ustinia informuje o tym męża i oboje postanawiają się zemścić na swoich gościach. Sidor podsłuchuje rozmowę, z której wynika, że policjanci chcą nocą przewieźć Marysię do Konstantynowa. Kozak natychmiast informuje o tym starego atamana. Gawryła zarządza bezzwłoczne odbicie aresztantki. Do zajazdu trafia akurat Fiodor powracający do stanicy, a dowiedziawszy się z opowieści Rozalii, gdzie jest Aliona, od razu się tam udaje. W drodze natrafia na Kozaków, którzy właśnie urządzili zasadzkę na powóz z Marysią.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem Kozacka miłość?

Kozacka miłość - odcinek 231

Policjanci postanawiają przewieźć Marysię do Konstantynowa, ale tajemnica wychodzi na jaw i w ślad za mundurowymi ruszają niezależnie: Kozacy, Fiodor i Koźma. Podczas ataku na policjantów Koźma zostaje ranny. Mucha tymczasem pod osłoną nocy uprowadza Marysię. Wędrują przez las i przypadkowo trafiają do cerkwi, w której przebywa Aliona. Mucha prosi Alionę i popa, by pilnowali Marysi. Powrót do stanicy bowiem grozi jej śmiercią, Kozacy ostrzegają przed samosądem. Tymczasem karczmarka Ustinia kradnie Goriuchinowi akt sprzedaży domu, za jego zwrot żąda pieniędzy. Z pomocą przychodzi Gruszeńka i płaci karczmarce z własnych zasobów.

Kozacka miłość - odcinek 232

Marysia przybywa do stanicy i oddaje się pod sąd Kozaków. Koźma błaga starego atamana, by oszczędził córkę. Za Marysią wstawiają się Aliona i Serafim, a potem jej ojciec. W tym czasie Sofia, matka Stiepana, przyznaje się do zamordowania Warwary. Kozacy wypuszczają Marysię. Wierzą, że będzie sprawiedliwie osądzona. Marysia chce wziąć na siebie winę Sofii.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE