Kozacka miłość odc. 209, 210, 211, 212, 213: Stiepan chce przenieść się do Ustiużyna. Marysia rozumie, że to koniec ich małżeństwa. Tichon umiera

2021-10-25 8:32 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 209-213, które zostaną wyemitowane w dniach 25-29 października? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 209, 210, 211, 212, 213. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Kozacka miłość - odcinek 209

Siemionow dochodzi do wniosku, że to Marysia jest winna śmierci Aliony. Stara się wyciągnąć jej tajemnice od Gruszeńki i odnaleźć Swistunowa. Tymczasem Swistunow dowiaduje się, że aktor nagle się wzbogacił i zaczyna wchodzić z nim w komitywę. Marysia odrzuca pomoc Oksany i wyprasza ją z domu. Stiepan oznajmia Marysi, że Aliona nie żyje i odchodzi od żony. 

Kozacka miłość - odcinek 210

Olga na próżno przekonuje Tichona, by odłożył wizytę u córki. Tichon ucieka z domu i jedzie do Konstantynowa. Lubasza usprawiedliwia przed Galiną działania Koźmy, który martwi się o swoją córkę. Fiodor, który jest w pobliżu, zdaje sobie sprawę, że chodzi o Marysię. Stiepan postanawia przenieść się do Ustiużyna. Marysia rozumie, że to koniec ich małżeństwa. Oksana opowiada Fiodorowi o dziwnym zachowaniu Marysi. Fiodor pędzi do miasta, by wesprzeć siostrę. 

Kozacka miłość - odcinek 211

W pogoni za Tichonem dochodzi do wypadku powozu, Olga nie jest w stanie kontynuować podróży. Fiodor zjawia się na miejscu wypadku i obiecuje Oldze odszukać Tichona. Nieświadomy sytuacji ojciec Aliony przybywa do Konstantynowa do mieszkania Iliyi. Łukieria proponuje Goriuchinowi, by kupił lokal Anfisy i przekształcił go w teatr. Aresztowany Koźma wyznaje Marysi, że weźmie winę na siebie. 

Sonda
Czy Koliewanow poniesie konsekwencje swoich czynów?

Kozacka miłość - odcinek 212

Tichon umiera, przed śmiercią bierze Olgę za swoją córkę. Licząc na zdobycie dowodów, Stiepan prosi Timofieja, żeby przygarnął chłopca, który pomagał Koliewanowowi. Anikiejew zakłada, że zeznania Koźmy doprowadzą do zdemaskowania Marysi. Koźma, w ostatniej chwili unika pułapki, zastawionej przez policję. Fiodor usiłuje przekonać Marysię, że wyznanie Koźmy, iż jest jej ojcem, to wymysł.

Kozacka miłość - odcinek 213

Po pogrzebie Tichona, Iliya i Olga postanawiają wyjechać i rozpocząć wszystko od nowa. Goriuchin niespodziewanie zostaje właścicielem restauracji Anfisy. Adwokat i Karasik planują odebrać Goriuchinowi restaurację. Stiepan uzyskuje informację o miejscu pobytu Koliewanowa i organizuje pościg. Na czas swojej nieobecności prosi matkę o opiekę nad Kiriuszą. Marysia ukrywa mordercę i odprawia policjantów nie pozwalając im na rewizję. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE