Kozacka miłość odc. 109, 110, 111, 112, 113: Fiodor, ranny podczas zatrzymania, ląduje w areszcie. Marysia chce odpokutować za swoje grzechy

2021-05-10 9:46 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odcinki 109, 110, 111, 112, 113 streszczenia. Kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan, można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Emisja epizodów 109-113 odbędzie się w dniach 10-14 maja. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odc. 109, 110, 111, 112, 113. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Kozacka miłość - odcinek 109

Student medycyny, Pietrow, zostaje wyrzucony z kamienicy, Katia proponuje, by mieszkał z nią. Tichon i Sofia starają się pojednać, ale Marfusza prowokuje kolejną kłótnię. Żona atamana próbuje się samodzielnie wyleczyć, co niemal wpędza ją do grobu. Olga czyta list informujący o samobójstwie Nikoli.

Kozacka miłość - odcinek 110

Olga jest przekonana o samobójstwie Nikoły, w efekcie przeżytego szoku traci przytomność. Tichon Skorniakow zaprzyjaźnia się przy kieliszku z Siemionem, a ten - jako dobry przyjaciel - zabawia się w swata i w imieniu Tichona idzie do Sofii, matki Stiepana. W zajeździe u Ustinii coraz częściej bywa szef policji, Gładysz, a tymczasem w jej stodole ukrywają się inni “rezydenci”: Bułyga i Ignatij. W Konstantynowie pojawia się utalentowana młoda śpiewaczka, Gruszeńka.

Kozacka miłość - odcinek 111

Olga dowiaduje się, że za wszystkimi intrygami stoi jej były narzeczony, Kolewanow. Tyt chce zdobyć zaufanie Gruszeńki i prosi Pietrowa, żeby napisał list „od Szalapina”. Kolewanow nastawia Fiodora przeciw Ilii. Policja powiadamia Ustinię o zabójstwie męża.

Kozacka miłość - odcinek 112

Olga w malignie woła brata, wyczuwając niebezpieczeństwo zagrażające Ilii. Matka Stiepana jest zazdrosna o nową znajomą Tichona, z którą ten szybko znalazł wspólny język. Fiodorowi nie powiódł się zamach na Ilię. Dręczy go, że nie udało mu się zemścić za ukochaną. Czarownik odmawia Lubaszy pomocy w pokonaniu Marysi.

Kozacka miłość - odcinek 113

Pankow zastrasza Gruszeńkę i zabiera do siebie. Fiodor, ranny podczas zatrzymania, ląduje w areszcie. Koźma i jego przyjaciele wyprowadzają się z miasta do stanicy. Marysia kłóci się z czarownikiem Serafimem. Zamierza odpokutować za swoje grzechy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE