Przysięga 406, 407, 408, 409, 410: Songul chce za wszelką cenę połączyć Feride i Emira. Narin odkrywa, że siostra podszywa się pod nią

2021-05-05 13:06 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 406, 407, 408, 409, 410 streszczenia. Kumru przeprasza Kemala za swoje zachowanie. Feride mdleje na widok Emira. Cemre ratuje skórę Talazowi i dogaduje się z właścicielami wózka. Chce rozwinąć interes. Narin z przykrością odkrywa, że siostra podszywa się pod nią. Przysięga odcinki 406-410 zostaną wyemitowane w dniach 10-14 maja w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 406, 407, 408, 409, 410 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 406-410 prezentujemy poniżej.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Przysięga - odcinek 406

Cemre i Talaz mają problemy finansowe. Nie mają już nawet pieniędzy na jedzenie. Kumru namawia Kemala na to, aby dalej udawała Narin. Feride idzie do firmy Emira, aby przekazać mu dokumenty.

Przysięga - odcinek 407

Kumru przeprasza Kemala za swoje zachowanie. Sehriye namawia Narin, żeby pojechała na służbowy obiad Kemala. Munevver próbuje zatrzymać Kumru w domu, ale córka brutalnie ją odpycha. Songul stara się zbliżyć do Hikmeta. Kumru spotyka się w restauracji z żoną kontrahenta Kemala. Feride chce naprawić zniszczoną ramkę. Taci zawozi Narin do restauracji.

Przysięga - odcinek 408

Feride mdleje na widok Emira. Kumru i Berna czekają w restauracji na Kemala i Engina. Songul zajmuje się dzieckiem podczas nieobecności Feride. Próby otwarcia drzwi piwnicy kończą się fiaskiem. Kumru jest zły, że Kemal odwołał spotkanie.

Przysięga - odcinek 409

Cemre i Talaz razem sprzedają nasiona. Muszą uciekać przed policją. Cemre marzy się wózek na kółkach, który pomógłby jej rozwinąć interes. Melike uważa, że Feride jest ostatnio rozkojarzona, bo się zakochała. Feride jest tym przerażona.

Przysięga - odcinek 410

Songul chce za wszelką cenę połączyć Feride i Emira dla własnych korzyści. Ale zamiast tego powoduje większe zamieszanie w ich relacjach. Cemre ratuje skórę Talazowi i dogaduje się z właścicielami wózka. Chce rozwinąć interes. Kumru namawia matkę i Sehriye, żeby przygotowały różne desery. Twierdzi, że to dla Kemala i Narin, a tak naprawdę zaprasza na wieczór kogoś innego. Narin z przykrością odkrywa, że siostra podszywa się pod nią.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE