Kozacka miłość odc. 102, 103, 104: Fiodor z Konstantym wspólnie poszukują Oksany. Ataman rezygnuje ze swojej funkcji

2021-04-22 17:34 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odc. 102, 103, 104: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odc. 102: streszczenie

Fiodor z Konstantym wspólnie poszukują Oksany, tymczasem ona odnajduje się u Ustińji w stodole. Olga otrzymuje zaproszenie na kolację od dawnego znajomego kniazia Barmina, Nikoła jest zazdrosny ma wątpliwości, czy pasuje do towarzystwa z wyższych sfer. Pankow i Pietrow świętują przejęcie lokalu Anfisy. Oksana wraca do stanicy, Ataman rezygnuje ze swojej funkcji.

Kozacka miłość odc. 103: streszczenie

Kolewanow stara się poróżnić Olgę z Nikołą. Timofiej dowiaduje się od Kati o aferze dotyczącej lokalu Anfisy. Tichon i Sofia Gruszyna zatrzymują się na noc w karczmie. Gładysz obiecuje Anfisie załagodzić jej konflikt z Kolewanowem.

Kozacka miłość odc. 104: streszczenie

Tit przywłaszcza sobie cały zysk, ale potem godzi się z Pietrowem. Anfisa dowiaduje się, że jej lokal przejęli aferzyści. Zebranie kozaków wybiera Konstantego na nowego atamana. Marfusza sprzeciwia się kontaktom Tichona z Sofią.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE