Kozacka miłość odc. 100, 101: Ustińja pozoruje śmierć męża. Stiepan miota się między Aljoną a Marysią

2021-04-20 16:45 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odc. 100, 101: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odc. 100: streszczenie

Ustińja dogaduje się z Gładyszem, pozoruje śmierć męża, by przejąć cały majątek. Sroka podejrzewa, że Katerina znów pracuje u Anfisy. Semionow aresztuje Anfisę z powodu zarzutów ze strony Kolewanowa, Anfisa powierza tymczasowo interesy Lukierji. Marysia poszukuje Stiepana, by zawiadomić go o śmierci ojca.

Kozacka miłość odc. 101: streszczenie

Fiodor i Konstantyn łączą siły, by odnaleźć Oksanę. Pankow zamierza przywłaszczyć sobie lokal Anfisy, wykorzystuje do tego Łukierję. Ojciec Stiepana jest przychylny związkowi Stepana z Aloną, co nie podoba się Marysi. Wkrótce Iłłarion umiera nagle, Stiepan czuje się winny śmierci ojca, miota się między Aloną a Marysią. Żeby zatrzymać męża, Marysia decyduje się na kolejne oszustwo.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
NAJNOWSZE