Kozacka miłość

i

Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość: Luba jest zazdrosna o Bogdana z powodu Marysi! Wygania go z domu

2021-02-28 18:32

Kozacka miłość to jeden z hitów Telewizji Polskiej, którego emisja rozpoczęła się pod koniec 2020 roku. Emitowany codziennie w dni powszednie serial błyskawicznie zyskał ogromną liczbę widzów, którzy bardzo szybko wciągnęli się w losy jego bohaterów. Kozacka miłość to serial kostiumowy, a ten gatunek w naszym kraju cieszy się dużym zainteresowaniem podobnie jak emitowana jakiś czas temu Zniewolona.

Kozacka miłość: Luba jest zazdrosna o Bogdana z powodu Marysi! Wygania go z domu! Co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość: Luba jest zazdrosna o Bogdana z powodu Marysi! Wygania go z domu!

Do tej sytuacji dojdzie w 65 odcinku serialu. Marysia błaga o pomoc Serafima, chce, żeby ten sprawił, że Stiepan do niej wróci. Serafim jednak odmawia. Stiepan pojawia się u Marysi, dochodzi do szarpaniny. Olga chce uszczęśliwić brata Ilję, prosi więc Nikołę, by sprowadził do nich do domu Alonę. Ilja od dawna jest w niej beznadziejnie zakochany. Bogdan, na widok poranionej przez Stiepana Marysi, przysięga zemstę. Luba jest zazdrosna o Bogdana, widzi, że ten podkochuje się w Marysi. Przegania go więc z domu, ale potem rozpacza. 

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17