Kozacka miłość - kiedy serial zniknie z anteny TVP?

2021-04-14 14:53 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowa produkcja, która cieszy się ogromną popularnością w takich krajach jak: Ukraina, Rosja, Gruzja, Pakistan czy też Bośnia i Hercegowina. Serial od listopada 2020 roku gości na antenie Telewizji Polskiej i śmiało można powiedzieć, że skradł serca również polskich widzów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne przygody Stiepana, Marysi, Aliony czy też Olgi. Kiedy TVP wyemituje ostatni odcinek produkcji?

Kozacka miłość - kiedy serial zniknie z anteny TVP? Akcja Kozackiej miłości rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Kozacka miłość - kiedy ostatni odcinek?

Pierwszy odcinek Kozackiej miłości zadebiutował na antenie TVP2 30 listopada 2020 roku. Kolejne odcinki są emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45. Pierwszy sezon produkcji składa się z 270 odcinków. Jeżeli Telewizja Polska nie planuje przerw w emisji produkcji, ostatni jej odcinek zobaczymy już w listopadzie 2021 roku. To właśnie wtedy pożegnamy ukochanych bohaterów serialu, a Kozacka miłość zniknie z ekranów naszych telewizorów.

NAJNOWSZE