Kozacka miłość 269 i 270 streszczenie. W teatrze dojdzie do strzelaniny. Leżniow zdemaskuje Anfisę, a ta ucieknie z Gładyszem z miasta

2022-01-24 20:02 Leon Pietrzak
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odc. 269 i 270 - streszczenie. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu? Marysia potajemnie spotka się z Koliewanowem. Nakryje ich Kiriusza, który całe spotkanie będzie obserwował z ukrycia. W teatrze dojdzie do strzelaniny, a na posterunku policji zajdą ważne zmiany.

Kozacka miłość to kostiumowy serial o wielkiej miłości. Historia dzieje się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. Właśnie tam, młoda i niezwykle urodziwa dziewczyna Marysia Sotnik dorasta w rodzinie najbogatszego w okolicy Kozaka. Polacy pokochali "Kozacką miłość", jednak serial powoli dobiega końca i już niedługo zobaczymy finalny odcinek rosyjsko-ukraińskiej produkcji. Co wydarzy się w odcinkach 269 i 270? Poniżej znajdziecie dokładne streszczenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kozacka miłość odcinek 270. Data i godzina ostatniego odcinka

Kozacka miłość - odcinek 269

Marysia spotyka się z Koźmą i opowiada mu o okrucieństwach Koliewanowa. Gładysz, przejrzawszy plan Anfisy próbuje odwieść ją od zabójstwa Leżniowa. W teatrze trwają przygotowania do premiery, Anfisa kontynuuje swój przebiegły plan. Gruszeńkę cały czas dręczy niepokój o Leżniowa. Marysia pod osłoną nocy spotyka się z Koliewanowem. Nie wie, że w krzakach ukrywa się świadek - Kiriusza. Z broni naładowanej ostrymi nabojami strzela na scenie Goriuchin.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem Kozacka miłość?

Kozacka miłość - odcinek 270

Podczas premiery w teatrze, Goriuchin strzela z broni załadowanej ostrymi pociskami. Ostatecznie jednak nie celuje w Leżniowa i ukochanemu Gruszeńki udaje się ujść z życiem. Po przedstawieniu Leżniow demaskuje Anfisę. Świadoma konsekwencji swego czynu, wystraszona kobieta ucieka z Gładyszem z miasta. Kiriusza jest świadkiem spotkania w stepie Marysi z Koliewanowem. Zachodzą zmiany na posterunku policji. Anikiejew awansuje na prystawa i naczelnika, Onufrijenko zaś marzy o karierze aktorskiej. Dzięki Siemionowi do policjantów trafia list podpisany inicjałem M. W liście tym tajemnicza osoba obiecuje ujawnić wszystkie zbrodnie pewnego miejscowego przestępcy. Na wyznaczone miejsce jadą policjanci i Kozacy ze stanicy. Przestępcą okazuje się Koliewanow, który zostaje śmiertelnie ranny. Tymczasem przychodzi zgoda na rozwód Marysi ze Stiopą. W końcu losy Stiopy i Aliony mogą się połączyć.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE