Kozacka miłość odcinek 270. Data i godzina ostatniego odcinka

2022-01-20 10:01 Leon Pietrzak
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Niestety to koniec serialu, który tak bardzo rozkochał w sobie polskich widzów. Już niedługo zostanie wyemitowany ostatni epizod "Kozackiej miłości". Kiedy i o której oglądać 270 odcinek? Co się wydarzy i jakie będzie zakończenie? Odpowiadamy na Eska.pl

Kiedy i o której ostatni odcinek Kozackiej miłości? To pytanie zadaje sobie wielu fanów rosyjsko-ukraińskiej produkcji. Serial został bardzo dobrze przyjęty przez polskich widzów, którzy od dnia premiery niecierpliwie czekają na każdy kolejny odcinek. Nakręcony z rozmachem serial opowiada o wielkiej miłości, a swoją popularność zyskał nie tylko w Polsce, ale również Rosji, Ukrainie, Gruzji i Pakistanie. Niestety przygoda naszych ulubionych bohaterów dobiega już końca. Kiedy i o której oglądać finalny odcinek Kozackiej miłości?

Kozacka miłość - kiedy oglądać 270 odcinek? Data i godzina

Ostatni odcinek zostanie wyemitowany we wtorek 25 stycznia 2022 r. o godzinie 18:45. Już wiemy, że popularny serial zostanie zastąpiony "Stepową miłością", która będzie w luźny sposób kontynuowała losy niektórych bohaterów "Kozakiej miłości".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stepowa miłość - ile odcinków liczy i kiedy oglądać nowy serial w TVP2?

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem Kozacka miłość?

Kozacka miłość - odcinek 270 streszczenie

Goriuchin strzela z broni załadowanej ostrymi pociskami w teatrze. Jednak nie celuje w Leżniowa i ukochanemu Gruszeńki udaje się ujść z życiem. Leżniow demaskuje Anfisę. Świadoma konsekwencji swego czynu, wystraszona kobieta ucieka z Gładyszem z miasta. Zachodzą zmiany na posterunku policji. Anikiejew awansuje na prystawa i naczelnika, Onufrijenko zaś marzy o karierze aktorskiej. Dzięki Siemionowi do policjantów trafia list podpisany inicjałem M. W liście tym tajemnicza osoba obiecuje ujawnić wszystkie zbrodnie pewnego miejscowego przestępcy. Na wyznaczone miejsce jadą policjanci i Kozacy ze stanicy. Przestępcą okazuje się Koliewanow, który zostaje śmiertelnie ranny. Tymczasem przychodzi zgoda na rozwód Marysi ze Stiopą. W końcu losy Stiopy i Aliony mogą się połączyć.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE