Korona królów sezon 4 - kiedy w TVP i na VOD? Premiera znacznie się opóźni!

2021-04-07 10:54 AW
Korona królów
Autor: Materiały prasowe TVP

Korona królów jest jednym z najlepszych przykładów na to, jakim zainteresowaniem cieszą się w naszym kraju seriale historyczne i kostiumowe. Ta produkcja, która emitowana jest od początku 2018, przedstawia losy polskich władców, począwszy od ostatnich lat panowania Władysława Łokietka i początków Kazimierza Wielkiego. Choć od pierwszego sezonu Korony królów oglądalność serialu nieco spadła, cały czas cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem.

Korona królów sezon 4 - kiedy w TVP i na VOD? Premiera nowych odcinków odbędzie się znacznie później, niż początkowo zakładano! Na czwarty sezon Korony królów widzowie czekają już od jesieni 2020 roku, kiedy to zakończyła się emisja sezonu trzeciego. Początkowo przewidywano, że kolejne odcinki zostaną wyemitowane już w styczniu 2021, a najdalej wiosną tego roku. Niestety, tak się jednak nie stało.

Korona królów sezon 4 - kiedy w TVP i na VOD?

Gdy wiadomo było, że czwarty sezon nie pojawi się w wiosennej ramówce 2021 roku, pojawiły się doniesienia, że nowe odcinki serialu mają trafić do emisji jesienią tego samego roku. Niestety, okazuje się, że fani Korony królów będą musieli poczekać na sezon czwarty jeszcze dłużej, bo aż do 2022 roku. Taka zapowiedź miała zostać ogłoszona podczas koncertu Pamięć i tożsamość. Czwarty sezon Korony królów ma przedstawiać dalsze lata panowania Władysława Jagiełły po śmierci królowej Jadwigi. Dokładna data premiery nowych odcinków nie jest jeszcze niestety znana - jak na razie nie wiadomo, czy trafią do emisji już na początku, czy może dopiero w drugiej połowie roku.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
NAJNOWSZE