Korona królów 2020 - premiera sezonu opóźniona! Kiedy premiera nowych odcinków?

2020-08-11 12:56 kg
Korona królów
Autor: materiały TVP

Korona królów to polski serial kostiumowy, który zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej 1 stycznia 2018 roku. Produkcja przedstawia losy polskich monarchów, począwszy od ostatnich Piastów. Widzowie pokochali Koronę królów i z niecierpliwością czekają na nowe odcinki serialu. Niestety wszystko wskazuje na to, że planowana na wrzesień premiera nowego sezonu, została przełożona. Kiedy emisja nowych odcinków?

Korona królów 2020 - premiera sezonu opóźniona! Kiedy premiera nowych odcinków? Pandemia koronawirusa sparaliżowała cały świat. Zamknięte były szkoły, kina, restauracje oraz centra handlowe. Część społeczeństwa pracowała zdalnie, aby ograniczać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Wstrzymane zostały również plany zdjęciowe, a co za tym idzie - przesunięciu uległy premiery filmowe oraz serialowe. Kiedy na antenie Telewizji Polskiej pojawią się nowe odcinki Korony królów?

Korona królów 2020 - premiera sezonu opóźniona!

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wstrzymane zostały prace na planach zdjęciowych do filmów oraz seriali. To właśnie z tego powodu Telewizja Polska przerwała emisję serialu Korona królów. 1 maja został wyemitowany ostatni odcinek produkcji, przed przerwą wakacyjną. Serial kostiumowy miał powrócić na antenę stacji już 7 września, a widzowie mieli wówczas obejrzeć 377. odcinek. Niestety wszystko wskazuje na to, że twórcy Korony królów nie zdążyli nakręcić wszystkich epizodów, przez co premiera nowych odcinków została przesunięta. 

Jesienią miejsce Korony królów zajmie program Kasta, który dotychczas mieliśmy okazję oglądać w TVP Info. Od 31 sierpnia program będzie emitowany w dni powszednie, o godzinie 18:30 w TVP1. Jak nieoficjalnie informuje portal Wirtualnemedia.pl, nowe odcinki Korony królów zostaną wyemitowane dopiero w zimowej ramówce TVP.

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?
NAJNOWSZE