Konferencja premiera 28.01.2021 na żywo. O której i gdzie oglądać online i TV?

2021-01-28 11:40 PK
Konferencja premiera 20.11.2020 - o której i gdzie oglądać transmisję na żywo?
Autor: Krystyna Maj / KPRM

Konferencja premiera 28 stycznia 2021 roku. W czwartek zostanie przedstawiona pełna informacja na temat zasad bezpieczeństwa epidemicznego, które będą obowiązywały od 1 lutego. Obostrzenia zostaną zaostrzone czy może czeka nas luzowanie restrykcji? Na to ważne pytanie otrzymamy odpowiedź podczas wystąpienia Prezesa Rady Ministrów 28.01.2021. O której godzinie konferencja i gdzie obejrzeć?

Konferencja premiera, czwartek 28.01.2021 - online i TV. Rzecznik rządu Piotr Müller poinformował, że w najbliższy czwartek będzie miała miejsce konferencja premiera, na której poznamy decyzje dotyczące dalszych restrykcji. Warto przypomnieć, że obecne obostrzenia sanitarne obowiązują do 31 stycznia. Od jakiegoś czasu mówi się o otwarciu wszystkich sklepów w galeriach handlowych (obecnie działają tylko wybrane). Niestety jak już kilku polityków zaznaczyło nie mamy co liczyć na otwarcie branży gastronomicznej oraz fitness. Jak będzie z hotelami?

Konferencja premiera na żywo, godzina

Konferencja premiera 28.01.2021 będzie streamowane zarówno w sieci, jak i w telewizjach informacyjnych, takich jak TVP Info, TVN24 oraz Polsat News. Jeśli chodzi o internet, to tradycyjnie należy śledzić facebookowy fanpejdż Kancelarii Premiera. Obserwujący stronę otrzymają powiadomienie, kiedy transmisja live się rozpocznie. 

Centrum Informacyjne Rządu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów podało, że konferencja odbędzie się o godzinie 12:30.

Strajk Kobiet w Warszawie

Nie da się nie zauważyć, że w społeczeństwie coraz więcej przedsiębiorców buntuje się przeciw przedłużającym się obostrzeniom, które pozbawiają możliwości zarabiania pieniędzy przez setki tysięcy osób. Firmy zwalniają pracowników, na rynku pracy jest ciężko, a pomoc finansowa ze strony rządu jest zdecydowanie niewystarczająca. Jak z tym poradzi sobie rząd Morawieckiego?

NAJNOWSZE