Konferencja premiera 21 kwietnia 2021 - gdzie i o której godzinie transmisja?

2021-04-21 15:03 Alicja Wójcik
Mateusz Morawiecki
Autor: Piotr Hukalo/East News

Pandemia koronawirusa wymusza na wszystkich dostosowywanie się do ciągle zmieniających się obostrzeń. Wprowadzane zmiany uzależnione są przede wszystkim od obecnej liczby przypadków. Od 27 marca obostrzenia zostały bardzo mocno zaostrzone, a podczas kolejnych konferencji niektóre z nich zostały przedłużone aż do 25 kwietnia. Obecnie zamknięte są m.in. salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe czy hotele.

Konferencja premiera 21 kwietnia 2021 - gdzie i o której godzinie transmisja? Podczas ostatniej konferencji, która miała miejsce 14 kwietnia, jedyną wprowadzoną zmianą było ponowne otwarcie żłobków i przedszkoli. Wiadomo także, że hotele pozostaną zamknięte przynajmniej do końca majówki, czyli do 3 maja włącznie.

Konferencja premiera 21 kwietnia 2021 - gdzie i o której godzinie transmisja?

Obecne obostrzenia obowiązują do 25 kwietnia, co oznacza, że jeszcze w tym tygodniu mamy dowiedzieć się, jak będą wyglądały zmiany od poniedziałku 26 kwietnia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że część obostrzeń może zostać złagodzona. Adam Niedzielski w Radiu Zet 20 kwietnia zapowiedział, że konferencja odbędzie się w środę 21 kwietnia o godzinie 15:30. W telewizji konferencje emitowane są przez stacje informacyjne: TVN24, TVP Info oraz Polsat News, a w Internecie można oglądać je na YouTubie lub na oficjalnym fanpage'u kancelarii premiera.

Sztuczne słońce do walki z koronawirusem | ESKA XD - Mobmania #20
NAJNOWSZE