Konferencja premiera 20.01 na żywo - gdzie oglądać? Transmisja online

2021-01-20 12:27 MK
Konferencja premiera i ministra zdrowia
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

W środę 20 stycznia Centrum Informacyjne Rządu poinformowało o kolejnej konferencji prasowej, w której udział wezmą między innymi premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski. Gdzie będzie można ją oglądać? Czy będzie transmisja online? Wszystkie szczegóły w artykule.

Konferencja premiera 20.01 - gdzie oglądać online i w telewizji? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwać będą osoby zainteresowane komunikatami naszego rządu. W dobie pandemii koronawirusa konferencje stały się miejscem, gdzie członkowie rządu informują o podjętych decyzjach dotyczących wprowadzenia i luzowania obostrzeń czy też organizacji życia społeczeństwa. Do tej pory interesowały one głównie przedstawicieli mediów, jednak teraz cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród obywateli. W szczególności te z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego. Najbliższa została zapowiedziana na środę, 20 stycznia 2021 roku.

Konferencja premiera 20.01 - transmisja

Jak podaje CIR - w środę, 20 stycznia, o godz. 13:00 odbędzie się konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży prof. Barbary Remberk z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Spotkanie ma dotyczyć wsparcia psychiatrii dziecięcej.

Transmisję online tradycyjnie będzie można zobaczyć na facebookowym profilu Kancelarii Premiera. Jeśli chodzi o TV, to konferencję na żywo będzie można obejrzeć na kanałach informacyjnych, takich jak TVN 24, Polsat News i TVP Info.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE