Mateusz Morawiecki

i

Autor: Piotr Hukalo/East News

Konferencja premiera - kwiecień 2021. Gdzie i o której godzinie oglądać informacje w sprawie obostrzeń?

2021-04-14 9:08

Pandemia koronawirusa wymusiła na wszystkich dostosowanie się do nowej rzeczywistości i konieczność przystosowania się do zmieniających się obostrzeń. Zmiany wprowadzane są zgodnie z liczbą przypadków zakażeń, a w ostatnim czasie znów zostały one mocno zaostrzone. Od 27 marca zostały zamknięte m.in. galerie handlowe, salony kosmetyczne, hotele, a także żłobki i przedszkola. Początkowo obostrzenia miały obowiązywać od 9 kwietnia, jednak zostały przedłużone o kolejny tydzień.

Konferencja premiera - kwiecień 2021. Gdzie i o której godzinie oglądać informacje w sprawie obostrzeń? Na informację o zmianach czekają przede wszystkim przedsiębiorcy, ale również uczniowie. Obecnie zamknięte są nie tylko żłobki i przedszkola, ale zdalna nauka dotyczy wszystkich uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. 

Konferencja premiera - kwiecień 2021. Gdzie i o której godzinie?

Obowiązujące obecnie ogłoszenia zostały przedłużone do 18 kwietnia 2021 roku. Oznacza to, że przed tym terminem powinniśmy poznać decyzję o kolejnych zmianach - czy część obostrzeń zostanie poluzowana, czy też możemy zostaną one przedłużone na kolejne dni. Konferencja ministra zdrowia została zapowiedziana na czwartek 14 kwietnia na godzinę 10:30. W telewizji konferencje emitowane są przez stacje informacyjne jak TVN24 czy TVP Info, a w Internecie można oglądać je na YouTubie lub na oficjalnym fanpage'u kancelarii premiera.

Sonda
Czy przestrzegasz obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa?
Sztuczne słońce do walki z koronawirusem | ESKA XD - Mobmania #20