Konferencja premiera - kwiecień 2021. Gdzie i o której godzinie oglądać informacje w sprawie obostrzeń?

2021-04-14 9:08 AW
Mateusz Morawiecki
Autor: Piotr Hukalo/East News

Pandemia koronawirusa wymusiła na wszystkich dostosowanie się do nowej rzeczywistości i konieczność przystosowania się do zmieniających się obostrzeń. Zmiany wprowadzane są zgodnie z liczbą przypadków zakażeń, a w ostatnim czasie znów zostały one mocno zaostrzone. Od 27 marca zostały zamknięte m.in. galerie handlowe, salony kosmetyczne, hotele, a także żłobki i przedszkola. Początkowo obostrzenia miały obowiązywać od 9 kwietnia, jednak zostały przedłużone o kolejny tydzień.

Konferencja premiera - kwiecień 2021. Gdzie i o której godzinie oglądać informacje w sprawie obostrzeń? Na informację o zmianach czekają przede wszystkim przedsiębiorcy, ale również uczniowie. Obecnie zamknięte są nie tylko żłobki i przedszkola, ale zdalna nauka dotyczy wszystkich uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. 

Konferencja premiera - kwiecień 2021. Gdzie i o której godzinie?

Obowiązujące obecnie ogłoszenia zostały przedłużone do 18 kwietnia 2021 roku. Oznacza to, że przed tym terminem powinniśmy poznać decyzję o kolejnych zmianach - czy część obostrzeń zostanie poluzowana, czy też możemy zostaną one przedłużone na kolejne dni. Konferencja ministra zdrowia została zapowiedziana na czwartek 14 kwietnia na godzinę 10:30. W telewizji konferencje emitowane są przez stacje informacyjne jak TVN24 czy TVP Info, a w Internecie można oglądać je na YouTubie lub na oficjalnym fanpage'u kancelarii premiera.

Sonda
Czy przestrzegasz obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa?
Sztuczne słońce do walki z koronawirusem | ESKA XD - Mobmania #20
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE