Kod genetyczny - serial online. Gdzie obejrzeć odcinki, których nie ma w TV?

2020-03-30 9:51
Kod genetyczny
Autor: TVN/X-News Kod genetyczny

Serial Kod genetyczny trafił do emisji telewizyjnej wiosną 2020 roku. Niestety, pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele stacji, które nie mają obecnie możliwości nagrywania nowych odcinków programów czy seriali, postanowiło wprowadzić zmiany w swoich ramówkach. Dotknęły one między innymi serialu Kod genetyczny, którego emisja w telewizji zostanie przerwana.

Kod genetyczny - serial online. Gdzie obejrzeć odcinki, których nie ma w TV? Stacja podjęła decyzję, że od 30 marca nie będzie emitować w telewizji nowych odcinków kilku swoich produkcji - oprócz Kodu genetycznego będą to także Kuchenne rewolucje, teleturniej Milionerzy czy też program Kuby Wojewódzkiego.

Kod genetyczny - serial online. Gdzie obejrzeć odcinki, których nie ma w TV?

AKTUALIZACJA: stacja TVN podjęła decyzję, że od 30 marca odcinki serialu Kod genetyczny będą emitowane w telewizji bez zmian w poniedziałki.

Ostatni odcinek, który wiosną widzowie mogli zobaczyć w telewizji, to odcinek 4, wyemitowany w poniedziałek 23 marca. Okazuje się jednak, że mimo to, że stacja zdjęła serial z anteny, odcinki serialu nadal będą ukazywać się co poniedziałek za pośrednictwem platformy Player i tam będzie można je obejrzeć. Jak na razie nie wiadomo, kiedy Kod genetyczny będzie kontynuowany w telewizji - niewykluczone, że wróci w jesiennej ramówce.

Pierwszy sezon serialu ma składać się łącznie z 8 odcinków - ostatni na platformie Player powinien być dostępny 20 kwietnia dla wszystkich, a dla osób, które mają wykupiony specjalny pakiet, tydzień wcześniej, 13 kwietnia. Jak na razie nie wiadomo, czy stacja planuje drugi sezon Kodu genetycznego.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE