Klaudia Halejcio

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

GWIAZDY

Klaudia Halejcio rzuci aktorstwo na zawsze? Realizuje się teraz w zupełnie innej branży

2023-06-17 12:35

Klaudia Halejcio pożegna się z aktorstwem na dobre? Aktorka od dawna uczestniczy w wielu różnych projektach, ale to temu najnowszemu zamierza poświęcić największą uwagę. Wspólnie z narzeczonym otworzyła nowy biznes, a swoje usługi zamierza oferować nawet za granicą!

Klaudia Halejcio znana jest głównie z serialowych ról - "Złotopolscy", "Pierwsza miłość", czy "Przepis na życie". Grywała również w kilku filmach, m.in. "Gierek" i "Krime Story. Love Story", a nawet pojawiała się w programach telewizyjnych. Od momentu zajścia w ciąże nie pojawia się już tak często na ekranie, chociaż niektórzy widzowie liczą, że jeszcze zobaczą Halejcio w jakimś popularnym tytule. Wygląda na to, że aktorka ma teraz jednak inne plany. Nowy biznes wpłynie na jej karierę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mroczkowie zgrywają się na planie "M jak miłość". Ich zachowanie skomentowali bracia Golec!

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Klaudia Halejcio z nowym biznesem, który podbije świat?

Klaudia Halejcio otworzyła własną agencję reklamową. Zrobiła to wspólnie ze swoim narzeczonym Oskarem Wojciechowskim. Aktorka zamierza wspierać firmy w ich biznesie i tworzyć treści do mediów społecznościowych. W tym celu zatrudniła sztab ludzi, którzy jej pomagają, a wśród nich znajduje się oczywiście zespół specjalistów od marketingu online. Co ciekawe, nie zamierza skupiać się tylko na rynku polskim. Zapewnia, że ma ogromne plany i możliwości, by zacząć działać nawet w całej Europie!

"Zdecydowaliśmy się z Oskarem połączyć wiedzę i doświadczenie. [...] Pomysł na agencję reklamową wziął się tak naprawdę z mojej aktywności w social media. Od lat współpracuję z wieloma markami, agencjami, wydawcami. [...] Wszyscy myślą, że marki dają mi szczegółowy scenariusz, określają dokładnie, jak ma wyglądać post czy stories z promocją produktu, gdzie mam zrobić zdjęcia itp. Tak jednak nie jest. Dostaję wytyczne, czego oczekuje marka, co ma się pojawić, co nie i dopiero sama tworzę cały kontent. Chcę, żeby te reklamy były inne, zabawne, wciągające." - mówi Klaudia Halejcio

Czy agencja reklamowa i ambitne plany Halejcio sprawią, że aktorka porzuci branżę filmową? Nowy biznes na pewno wpłynie na jej ekranowe występy, ale to jeszcze nie oznacza, że nie pojawi się w jakimś nowym filmie lub serialu. Czas pokaże!