Kirby Jenner - nowy serial o rodzinie Kardashian. Gdzie i kiedy ogladać?

2020-05-25 11:46 EK
Kirby Jenner - nowy serial o rodzinie Kardashian. Gdzie i kiedy ogladać?
Autor: 0000001/Reporter Kirby Jenner - nowy serial o rodzinie Kardashian. Gdzie i kiedy ogladać?

To dobra wiadomość dla wszystkich fanów rodziny Kardashian. Kendall oraz Kris Jenner startują z nowym projektem, jakim ma być serial. Jego głównym bohaterem będzie bloger, który od lat udaje bliźniaka Kendall na Instagramie. Gdzie oglądać nowe show Kirby Jenner? Kiedy odbędzie się premierowy odcinek? Wszystkie informacje poznacie na ESKACinema.pl.

Fani rodziny Kardashian z pewnością bardzo się ucieszą! Niedługo ma powstać kolejne show z ich udziałem. Tym razem za jego produkcję odpowiedzialne będą modelka Kendall i jej matka Kris Jenner. Serial ma opowiadać nie tylko o popularnej familii, ale również o codzienności udawanego brata Kendall. Kirby Jenner, bo tak nazywa się główny bohater show, od lat w Internecie skutecznie podszywa się pod bliźniaka znanej modelki. Uważany jest za genialnego mistrza Photoshopa, gdyż skutecznie i w bardzo realistyczny sposób przerabia zdjęcia. Ponadto bloger regularnie zamieszcza je w swoich mediach społecznościowych i opisuje jak wygląda jego życie, wśród klanu Kardashianów - co oczywiście nie jest prawdą. Kirby bez wątpienia ma bujną wyobraźnię, ale jak widać wyszło mu to na dobre, ponieważ doczekał się swojego serialu. Jego konto na Instagramie @kirbyjenner śledzi obecnie ponad 1,2 mln osób.

Kiedy i gdzie odbędzie się premiera ekranizacji Kirby Jenner? Dowiecie się poniżej.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kirby Jenner - gdzie i kiedy oglądać serial?

Fani słynnej rodziny Kardashian, już niedługo będą mieli okazję obejrzeć nowe show. Główny bohater, czyli Kirby Jenner za pośrednictwem swojego Instagrama podał informację, że premiera pierwszego odcinka odbędzie się w najbliższą niedzielę, czyli 24 maja 2020 roku. W odróżnieniu do popularnego telewizyjnego show Z kamerą u Kardashianów, materiał o podrabianym bliźniaku Kendall Jenner będzie emitowany wyłącznie w Internecie na platformie Quibi.

NAJNOWSZE