Kim jest Maffashion? Julia Kuczyńska w programie Kuby Wojewódzkiego już 14 maja!

2013-05-14 17:12
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. wbf

Julia Kuczyńska, znana jako blogerka modowa Maffashion pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego już 14 maja 2013. Dowiedz się więcej o Maffashion!

Julia Kuczyńska, blogerka modowa znana użytkownikom internetu jako Maffashion, u Kuby Wojewódzkiego już 14 maja 2013. Kim jest Julia?

Maffashion już prawie od czterech lat prowadzi jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów o modzie - madamejulietta.blogspot.com/. Jej profil na Facebooku zdobył 172 tysiące fanów, a sama Julia zaczęła się pojawiać na najważniejszych imprezach branżowych w Polsce. Zaproszono ją także do komentowania jednego z odcinków Top Model 3.

>>> Czego słucha Maffashion? Dowiedz się na Eska.pl!

Julia pochodzi ze Złotowa, a obecnie mieszka w Warszawie. Ma 25 lat, urodziny obchodzi 22 września. Ma 166 centymetrów wzrostu i waży zależnie od pory roku - od 48 do 53 kilogramów. Swoją wspaniałą figurę zawdzięcza genom, choć ma na koncie przygodę z profesjonalnymi treningami tanecznymi. Nie chce zdradzić jednak jaki gatunek tańca ćwiczyła.

Maff studiowała w Poznaniu na kierunku kulturoznawstwo o profilu grafika komputerowa. Pracowała także dla agencji reklamowej i była twarzą marki Cocktail'me. Pojawia się w kilku teledyskach: Mrozu - Rollercoaster, Marika i Spokoarmia - Widok oraz Afromental - Rollin' With You. Obecnie zajmuje się głównie pracą nad blogiem i nad projektami ubrań dla własnej marki StaffbyMaff.

Prywatnie podobno jest związana z Nikodemem Rozbickim - znanym z filmu Bejbi Blues.

Źródło: http://gonewiththebook.blogspot.com/

Nie czytałeś jeszcze?

>>> Angelina, Naomi, Kylie - sprawdź, które z gwiazd show biznesu pokonały raka!

al

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE