BrzydUla 2

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK

Kim jest chłopak Dominiki Wysockiej? Fani BrzydUli na pewno go kojarzą!

2021-11-26 13:33

Dominika Wysocka to kolejna zwyciężczyni uwielbianego przez widzów programu Top Model. Mało kto wie jednak o tym, że chłopak modelki również ma na swoim koncie niemałe sukcesy. Jednym z największych jest bez wątpienia udział w popularnym serialu BrzydUla 2. W kogo wcielił się Piotr Strojek?

Dominika Wysocka z Top Model ma przed sobą wielką karierę. To właśnie 21-latka okazała się być, zdaniem widzów, najlepszym materiałem na modelkę i wygrała 10. edycję uwielbianego programu telewizyjnego, pokonując między innymi faworytkę do zwycięstwa Nicole Akonchong. Czujni internauci, którzy prześledzili profile społecznościowej kolejnej polskiej Top Model, od razu odkryli, że jej chłopak również działa w branży telewizyjnej. Piotra możecie kojarzyć nie tyle z programu rozrywkowego, co z jednego z największych hitów stacji TVN. Mowa o serialu BrzydUla 2, który emitowany jest na antenie TVN 7. Chłopak zagrał policjanta w dwóch odcinkach. To jednak nie koniec jego przygody z produkcją.

Sonda
Czy Dominika słusznie wygrała tę edycję?

Chłopak Dominiki Wysockiej grał w BrzydUli!

Piotr Strojek posiada nawet konto w serwisie FilmPolski.pl. To właśnie z niego możemy dowiedzieć się, że chłopak zwyciężczyni Top Model grał w 18. i 162. odcinku BrzydUli, a także współpracował nad nim jako koordynator postprodukcyjny.

Viki Gabor PREMIEROWO śpiewa Toxic Love