Kilerów dwóch - kiedy w TV w 2020? Data i godzina emisji

2020-03-31 18:46
Kilerów dwóch
Autor: screen z youtube.com, kanał MrEddie171 screen z youtube.com

Komedia sensacyjna Kiler to w naszym kraju film bez dwóch zdań kultowy. To jedna z tych produkcji, które cieszą się niezwykłą oglądalnością za każdym razem, gdy są emitowane w telewizji, a cytaty z filmu od dawna przeszły już do języka codziennego Polaków. Kiler to także jeden z tych szczególnych filmów, którego druga część jest przez widzów lubiana niemal tak bardzo jak pierwsza.

Kilerów dwóch - kiedy w TV w 2020? Data i godzina emisji. Wiosną 2020 TVN postanowił przypomnieć widzom obie części kultowej komedii w reżyserii Juliusza Machulskiego. Pierwsza część Kilera oryginalnie trafiła na ekrany kin w 1997 roku, a druga ukazała się w dwa lata później. Do dziś są to jedne z najbardziej znanych filmów w dorobku Machulskiego.

Kilerów dwóch - kiedy w TV w 2020? Data i godzina emisji

Emisja pierwszej części Kilera została zaplanowana na czwartek 2 kwietnia na godzinę 22:00. Drugą część natomiast będzie można obejrzeć tydzień później, w czwartek 7 kwietnia o tej samej godzinie. Z kolei 14 kwietnia o godzinie 00:35 TVN wyemituje powtórkę filmu Kilerów dwóch.

Druga część przygód byłego taksówkarza, urodzonego pechowca Jurka Kilera (Cezary Pazura). Po tym jak zostaje wywindowany na szczyty popularności, Kiler zakłada fundację charytatywną, wspomagającą budżet państwa. Staje się znaną postacią życia publicznego - przyjaźni się z Papieżem, Owsiakiem, Clintonem, grywa w tenisa z prezydentem. Tymczasem wrogi mu gangster Siara (Janusz Rewiński) nasyła na niego płatnego mordercę, Szakala. Ponieważ plan zakłada obecność wysokiej rangi urzędników państwowych, wszyscy kojarzą zamach z osobami prominentów. Podejrzenia komisarza Ryby (Jerzy Stuhr) padają oczywiście na Jurka Kilera. Po wyjściu z więzienia kryminaliści postanawiają przechwycić dar dla fundacji. Jest to ogromna ilość złota. Potrzebują Kilera, bo tylko na jego ręce może być przekazany prezent. Trzeba więc odwołać Szakala, ale okazuje się, że jest już za późno. W tej sytuacji zostaje sprowadzony płatny morderca, będący sobowtórem Kilera. To on ma odebrać cenny towar. Wszystko idzie po ich myśli, gdy okazuje się, że Jurek Kiler żyje.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE