Kevin sam w domu 2019 - POWTÓRKA. Gdzie obejrzeć świąteczny film?

i

Autor: EAST NEWS/EVERETT COLLECTION Kevin sam w domu 2019 - POWTÓRKA. Gdzie obejrzeć świąteczny film?

Kevin sam w domu 2019 - POWTÓRKA. Gdzie obejrzeć świąteczny film?

2019-12-18 13:40

Kevin sam w domu to nieodłączna tradycja po wigilijnej wieczerzy. W tym roku, jeżeli ktoś nie będzie mógł zobaczyć ulubionego filmu, to Polsat na szczęście przygotował powtórkę. Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę świątecznego filmu?

Kevin sam w domu 2019 - POWTÓRKA. Gdzie obejrzeć świąteczny film? Kevin sam w domu to historia 8-letniego Kevina McCallistera, który zostaje sam w domu. Rodzina zapomniała o nim wyjeżdżając na święta. Nie wiedzą o tym jednak włamywacze, którzy planują skok na pusty budynek. Chłopak postanawia jednak strzec posiadłości i zastawia na złodziei pułapki. Film możecie obejrzeć na antenie Polsatu 24 grudnia 2019 roku o godzinie 20:05. Gdzie obejrzeć powtórkę filmu Kevin sam w domu?

Sonda
Czy chciałbymś/łabyś zobaczyć nową wersję "Kevin sam w domu" z dorosłym Culkinem?

Kevin sam w domu 2019 - POWTÓRKA. Gdzie obejrzeć świąteczny film?

Jeżeli z jakiś przyczyn nie udało Wam się obejrzeć filmu Kevin sam w domu w wigilijny wieczór, to nie martwcie się. Telewizja Polsat przygotowało świetną niespodziankę dla fanów produkcji. Powtórkę będziecie mogli obejrzeć pierwszego dnia świąt, czyli 25 grudnia 2019 roku o godzinie 16:30 w Polsacie.