Katy Keene - nowy serial dla młodzieży będzie spin-offem Riverdale! Kiedy premiera?

2019-03-12 14:01
Lucy Hale
Autor: Richard Buxo / SplashNews.com/East News Lucy Hale

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Riverdale! Serial doczeka się swojego spin-offu, w którym będziemy mogli spotkać się ponownie z ulubionymi bohaterami. Fabuła Katy Keene, bo tak nazywa się nowa produkcja - a zarazem jej główna bohaterka - osadzona jest w tym samym uniwersum co Riverdale. Co już wiadomo o nowym serialu?

Katy Keene - nadchodzi serial, który będzie kontynuacją Riverdale! Do stworzenia spin-offu przygód Archiego, Jugheada i reszty mieszkańców Riverdale z pewnością przyczyniła się gigantyczna popularność serialu. Kim jest Katy Keene, bohaterka nowej produkcji, kogo zobaczymy w obsadzie i kiedy serial trafi do emisji?

Katy Keene - kim jest nowa bohaterka?

Katy pochodzi z tego samego uniwersum komiksowego co Archie, Jughead oraz Betty i Veronica, a jej postać pierwszy raz ukazała się w 1945 roku. Jak podaje serwis Deadline, serialowa Katy jest śmiała, niezależna i ma wielkie serce. To dwudziestokilkuletnia mieszkanka Nowego Jorku, która marzy o zostaniu projektantką mody. Na co dzień pracuje jako stylistka w sklepie z luksusowymi ubraniami, spotyka się z przyjaciółmi i randkuje.

Seriale, na powrót których wszyscy czekamy. Będą nowe odcinki? Galeria

Katy Keene - o czym opowiada spin-off Riverdale?

Fabuła serialu ma dziać się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w Riverdale, gdy bohaterowie są już nieco starsi. Oprócz Katy w serialu poznamy także jej najbliższych przyjaciół - każdy z nich jest niespełnionym artystą, który stara się spełnić swoje marzenia.

Katy Keene - obsada

Jak na razie wiadomo, że główną bohaterkę zagra Lucy Hale, znana m.in. z serialu Słodkie kłamstewka. W serialu zobaczymy także Ashleigh Murray, która w Riverdale wciela się w postać Josie McCoy.

Katy Keene - kiedy premiera nowego serialu?

Jak podaje express.co.uk, Katy Keene, podobnie jak Riverdale, produkuje stacja The CW, która jak na razie zamówiła pilot serialu. Możemy się zatem spodziewać, że pilotażowy odcinek pojawi się pod koniec 2019 roku, a w 2020 mamy szansę na cały pierwszy sezon. Serial Katy Keene ma być dostępny także na Netfliksie.

NAJNOWSZE