Karolina Gilon

i

Autor: WBF

Karolina Gilon: wiek, wzrost, Instagram, partner, Top Model, Druga twarz

2020-12-30 17:13

Karolina Gilon: wiek, wzrost, Instagram, partner, Top Model, Druga twarz - te zapytania na temat polskiej prezenterki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Wiele osób kojarzy Karolinę od jej udziału w programie Top Model, jednak jej przygoda z show biznesem zaczęła się już wcześniej. Gilon mogliśmy oglądać w serialu Miłość na bogato, który emitowany był w latach 2013-2014.

Karolina Gilon: wiek, wzrost, Instagram, partner, Top Model, Druga twarz - te frazy na temat prezenterki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Karolinie Gilon? Jak wyznała w programie Top Model, w wieku 19 lat przeprowadziła się do Warszawy z Mrągowa, z którego pochodzi. Przez pewien czas zajmowała się makijażem - malowała m.in. modelki na sesjach zdjęciowych.

Karolina Gilon: wiek

W sieci można znaleźć dwie daty urodzenia Karoliny - 10 lub 17 grudnia 1989. 

Karolina Gilon: wzrost

Karolina, która ma za sobą doświadczenia w modelingu, jak można się domyślać, zalicza się do bardzo wysokich kobiet. Mierzy aż 181 cm wzrostu!

Karolina Gilon: Instagram

Instagram Karoliny to karolinagilonofficial. Gilon jest wielką fanką podróży, co widać na zdjęciach, które wrzuca na swoje konto. Czasem dzieli się tu także informacjami dotyczącymi jej życia zawodowego - m.in. stąd mogliśmy dowiedzieć się, że została prowadzącą program Love Island.

Karolina Gilon: partner

Kilka lat temu media obiegła informacja, że Karolina spotyka się z trenerem Wiktorem Królem. Obecnie Gilon bardzo mocno chroni swoje życie prywatne - w mediach społecznościowych trudno znaleźć jakiekolwiek informacje o tym, aby z kimś się spotykała.

Karolina Gilon: Top Model

Gilon wzięła udział w piątej edycji programu, która emitowana była w 2015 roku. Ostatecznie udało jej się zająć czwarte miejsce.

Karolina Gilon: Druga twarz

Karolina prowadziła program Druga twarz w TTV, w którym pomagała uczestnikom przeprowadzić metamorfozę wyglądu bądź stylu.