Karolina Gilon

i

Autor: WBF

Karolina Gilon: wiek, wzrost, Instagram, partner, Top Model, Druga twarz

2020-12-30 17:13

Karolina Gilon: wiek, wzrost, Instagram, partner, Top Model, Druga twarz - te zapytania na temat polskiej prezenterki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Wiele osób kojarzy Karolinę od jej udziału w programie Top Model, jednak jej przygoda z show biznesem zaczęła się już wcześniej. Gilon mogliśmy oglądać w serialu Miłość na bogato, który emitowany był w latach 2013-2014.

Karolina Gilon: wiek, wzrost, Instagram, partner, Top Model, Druga twarz - te frazy na temat prezenterki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Karolinie Gilon? Jak wyznała w programie Top Model, w wieku 19 lat przeprowadziła się do Warszawy z Mrągowa, z którego pochodzi. Przez pewien czas zajmowała się makijażem - malowała m.in. modelki na sesjach zdjęciowych.

Karolina Gilon: wiek

W sieci można znaleźć dwie daty urodzenia Karoliny - 10 lub 17 grudnia 1989. 

Karolina Gilon: wzrost

Karolina, która ma za sobą doświadczenia w modelingu, jak można się domyślać, zalicza się do bardzo wysokich kobiet. Mierzy aż 181 cm wzrostu!

Karolina Gilon: Instagram

Instagram Karoliny to karolinagilonofficial. Gilon jest wielką fanką podróży, co widać na zdjęciach, które wrzuca na swoje konto. Czasem dzieli się tu także informacjami dotyczącymi jej życia zawodowego - m.in. stąd mogliśmy dowiedzieć się, że została prowadzącą program Love Island.

Karolina Gilon: partner

Kilka lat temu media obiegła informacja, że Karolina spotyka się z trenerem Wiktorem Królem. Obecnie Gilon bardzo mocno chroni swoje życie prywatne - w mediach społecznościowych trudno znaleźć jakiekolwiek informacje o tym, aby z kimś się spotykała.

Karolina Gilon: Top Model

Gilon wzięła udział w piątej edycji programu, która emitowana była w 2015 roku. Ostatecznie udało jej się zająć czwarte miejsce.

Karolina Gilon: Druga twarz

Karolina prowadziła program Druga twarz w TTV, w którym pomagała uczestnikom przeprowadzić metamorfozę wyglądu bądź stylu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE