Kabaret. Super Show Dwójki

i

Autor: Materiały Prasowe

Kabaret. Super Show Dwójki - powtórka. Kiedy i o której w TVP2 emisja programu rozrywkowego?

2020-12-23 13:39

Świąteczny program rozrywkowy w formule kabaretowego talk show. Dobra zabawa gwarantowana! Najlepszy humor, wspaniali goście, najpopularniejsze skecze i premierowe parodie. Będzie śmiesznie, lekko i zaskakująco. Gospodarzami programu są ulubieńcy publiczności, twarze znanych kabaretów: Bartosz Gajda (były członek kabaretu Łowcy. B) i Robert Motyka (kabaret Paranienormalni).

Kabaret. Super Show Dwójki - powtórka. Kiedy i o której w TVP2 emisja programu rozrywkowego? Prowadzący zapraszają do studia gwiazdę by odkryć jej talent komediowy. Poddają ja rożnym próbom i stawiają wobec trudnych sytuacji, by ostatecznie udowodnić, że ma poczucie humoru i dystans do siebie. W świątecznym programie gwiazdą będzie Zenek Martyniuk, który zaprezentuje swoje, zupełnie nowe oblicze. 

Kabaret. Super Show Dwójki - powtórka. Kiedy i o której w TVP2 emisja programu rozrywkowego?

W programie wystąpią także: Formacja Chatelet, Kabaret Zachodni i Grupa Fair Play Crew, a Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru wcieli się w różne postaci w zabawnych filmikach. Premierowa emisja programu zaplanowana jest na niedzielę 27 grudnia na godzinę 20:00, powtórkę Kabaretu. Super Show Dwójki będzie można natomiast obejrzeć w czwartek 31 grudnia o godzinie 22:45 w TVP HD, w piątek 1 stycznia o godzinie 18:35 w TVP Polonia, w środę 6 stycznia o godzinie 22:45 w TVP Rozrywka.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE