Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show 16.09.2020 - program, emisja, online, powtórka

2020-09-15 12:58 PK
Kabaret na dobry wieczór
Autor: Materiały prasowe Polsat

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show to cykl zupełnie premierowych kabaretów, które widzowie Polsatu mogą oglądać w każdą środę wieczorem. Poniżej dowiecie się więcej o programie, który rozśmieszy nawet największych smutasów.

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show w Polsacie i IPLA! Z okazji jubileuszu 15-lecia kabaret Paranienormalni zaprasza widzów na cykl kabaretowy z udziałem najlepszych polskich kabaretów i zaproszonych gwiazd. Znakomici goście biorą udział w największych hitach kabaretu. Każdy odcinek prowadzi inny gospodarz. Gospodarzem pierwszego odcinka był Krzysztof Ibisz! W programie zobaczyliśmy przebojowy skecz kabaretu Ani Mru Mru pt. „Badanie słuchu”. Gościnnie wystąpili również Pan Li – najlepszy izulionista świata! W niecodziennej roli pojawiła się na scenie.... Anita Włodarczyk! Gospodynią drugiego odcinka była Katarzyna Zielińska - ulubiona aktorka Paranienormalnych! Świetna nie tylko w serialach, ale i w kabarecie! Zobaczyliśmy też występy kabaretu Jurki, Bartosza Gajdę z Grzegorzem Dolniakiem oraz odkrycie kwarantanny - Łukasza Rybarskiego z Kabaretu pod Wyrwigroszem. Co wydarzy się w trzeciej odsłonie Paranienormalni Show, które emisja zaplanowana jest na 16 września?

Paranienormalni Show odcinek 3 - program

Gwiazdą odcinka będzie Michał Czarnecki. Ponadto na scenie wystąpią: Katarzyna Pakosińska, Rafał Zbieć i Przemysław Borskowki (Kabaret Moralnego Niepokoju). Przed widzami wyłącznie premierowe skecze!

Kabaret na dobry wieczór 16.09.2020 emisja w TV i ONLINE

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show odcinek 3 zobaczymy w środę, 16 września o godzinie 21:05 w Polsacie. Kabaret online obejrzymy w serwisie IPLA. Powtórka w telewizji nie jest przewidziana.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE