Julia Kamińska

i

Autor: WBF

Julia Kamińska – partner, dzieci, wiek, wzrost, Instagram. Kim jest?

2022-04-23 19:54

Julia Kamińska zaistniała w polskim show-biznesie dzięki głównej roli w serialu Brzydula. Od tamtej pory możemy oglądać ją w wielu produkcjach. Co ciekawe, z wykształcenia Kamińska nie jest aktorką a germanistką. Chcecie poznać więcej faktów z jej życia? Przeczytajcie ten artykuł!

Julia Kamińskapartner, dzieci, wiek, wzrost, Instagram. Tych informacji na temat aktorki Internauci szukają najczęściej. Cała Polska pokochała serialową Ulę Cieplak, w którą Kamińska wcielała się w latach 2008-2009 oraz ponownie od 2020 roku. Za tę rolę aktorka nagrodzona została Telekamerą. Po sukcesie Brzyduli kariera Julii Kamińskiej nabrała rozpędu. Mogliśmy oglądać ją m.in. w serialach: Barwy Szczęścia, Na Wspólnej, czy filmach: Jak zostać gwiazdą, Narzeczony na niby. Artystka świetnie odnajduje się także w rolach dubbingowych. Udzieliła głosu w produkcjach takich jak Zaplątani czy Zwierzogród. Co więcej, Julia kamińska prowadzi własny biznes – salon urody. Jesteście ciekawi innych informacji na jej temat? Poznajcie ją już teraz!

BrzydUla 2 odc. 174, 175, 176, 177: Kryspin wraca do Bętowa. Ula poznaje Marka Dobrowolskiego

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!

Julia Kamińska – partner

Wiele osób zastanawia się, kim jest wybranek aktorki. Znamy odpowiedź na to pytanie! Julia Kamińska od 2009 roku do 2021 roku związana była ze scenarzystą Piotrem Jaskiem. Para poznała się na planie serialu Brzydula. Pod koniec 2021 roku media obiegła informacja o ich rozstaniu. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy aktualnie serce Kamińskiej jest zajęte. 

Julia Kamińska – dzieci

Czy Julia Kamińska ma dzieci?  Jak na razie aktorka nie ma potomstwa.

Julia Kamińska – wiek

Artystka urodziła się 13 listopada 1987 roku w Gdańsku. Ma obecnie 34 lata.

Julia Kamińska – wzrost

Kolejnym tematem, który interesuje fanów aktorki jest jej wzrost. Julia Kamińska mierzy 170 cm.

Julia Kamińska – Instagram

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się u Julii? Jest na to dobry sposób. Aktorka prowadzi profil na Instagramie.