Julia Jaroszewska z Projekt Lady nagrała piosenkę "Bandycka miłość". Kontrowersyjny gość w teledysku!

2020-01-27 15:52 kw
Julia Jaroszewska
Autor: screen YouTube/JULIA JAROSZEWSKA

Julia Jaroszewska była uczestniczką drugiej edycji programu Projekt Lady. 23-letnia wówczas Julia zgłosiła się do udziału w show stacji TVN, ponieważ chciała być bardziej poważna, dystyngowana oraz spokojniejsza w swoich działaniach. Doszła aż do finału, w którym zajęła drugie miejsce. Dziś spełnia się muzycznie. Ostatnio wydała teledysk do utworu "Bandycka miłość", w którym występuje kontrowersyjna postać.

Julia Jaroszewska z Projekt Lady nagrała piosenkę "Bandycka miłość". Kontrowersyjny gość w teledysku! Julia Jaroszewska dała się poznać szerszej publiczności, dzięki udziałowi w drugiej edycji Projektu Lady. Zgłaszając się do programu, zdradziła, że jej największą pasją jest muzyka. Już wtedy koncertowała i występowała na scenie. To jednak program pomógł jej dotrzeć do nowych odbiorców i na poważnie rozpocząć swoją muzyczną przygodę. Kilka dni temu w sieci pojawił się jej najnowszy utwór "Bandycka miłość" oraz teledysk do niego. W wideo pojawił się kontrowersyjny gość.

Julia Jaroszewska z Projekt Lady wydała piosenkę

W styczniu zadebiutował najnowszy utwór Julii Jaroszewskiej, który nagrała z KEstrellą. W teledysku do piosenki "Bandycka Miłość" występuje wokalistka oraz... Monika Banasiak, czyli Słowikowa. To była żona bossa mafii pruszkowskiej - Andrzeja Słowika Banasiaka. W teledysku możemy podziwiać Słowikową, która ucieka w sukni ślubnej sprzed ołtarza, zostawiając przy nim umięśnionego mężczyznę. Następnie wsiada do luksusowego auta i odjeżdża. Efekty współpracy Jaroszewskiej i Banasiak możecie podziwiać poniżej:

Zarówno utwór, jak i teledysk do niego spotkały się ze sporą krytyką. 

Banalny tekst i te amatorskie kadry... najbardziej mnie śmieszą te zapowiedzi "kręcimy profesjonalny teledysk do mojego najnowszego singla" koniec końców wychodzi zawsze ta sama tandeta

Trochę nie kumam piosenki, teledysku ani w sumie nic 💁‍♀️

Okropne, źle się słucha i ciężko. Zalatuje tandetą.
Teledysk coś w stylu 'trudne sprawy'.

Teledysk z cyklu co autor miał na myśli. Wokal dramat, tekst pisany na kolanie. Całość okropna.

Straszna tandeta :(

NAJNOWSZE