Julia Jaroszewska: wiek, Projekt Lady, MMA, walka, Izabela Kisio

2021-07-30 13:08 Alicja Wójcik
Julia Jaroszewska
Autor: Materiały Prasowe

Julia Jaroszewska: wiek, Projekt Lady, MMA, walka, Izabela Kisio - te frazy na temat polskiej piosenkarki i gwiazdy Instagrama wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Julii Jaroszewskiej? Zrobiło się o niej głośno za sprawą udziału w reality show TVN Projekt Lady, w którym wystąpiła w 2017 roku. Od tego czasu Julia rozwija swoją karierę w mediach społecznościowych, a także próbuje sił jako piosenkarka.

Julia Jaroszewska: wiek, Projekt Lady, MMA, walka, Izabela Kisio - te zapytania na temat celebrytki ciekawą was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Gdy Julia pojawiła się w Projekcie Lady, wyjawiła, że jej największą idolką jest Jennifer Lopez. Obecnie Julia sama rozwija swoją karierę muzyczną - na jej kanale na YouTubie od 2017 roku pojawiają się co jakiś czas teledyski do nowych piosenek.

Julia Jaroszewska: wiek

Julia Jaroszewska urodziła się w 1993 roku, co oznacza, że w 2021 skończy 28 lat.

Julia Jaroszewska: Projekt Lady

Julia wzięła udział w drugiej edycji Projektu Lady, która emitowana była latem 2017 roku. Jaroszewskiej udało się w programie zajść bardzo daleko - doszła aż do finału, ostatecznie jednak zajęła drugie miejsce razem z Kają Kajuth, a tę edycję wygrała Roksana Gac.

Julia Jaroszewska: MMA, walka

Julia postanowiła rozpocząć także karierę sportową, mocno trenując do walk MMA. Jaroszewska miała walczyć m.in. podczas Elite Fight MMA przeciwko Queen of The Black, czyli Julii Pelc.

Julia Jaroszewska: Izabela Kisio

Ostatecznie jednak Jaroszewska zmierzy się 30 lipca na gali Open Fights Night z Izabelą Kisio-Skorupą. Między paniami doszło do konfliktu, który ostatecznie postanowiły rozwiązać w oktagonie. Julia zdecydowała się podjąć wyzwanie Izabeli i stanąć razem z nią do walki. Niestety dokładna przyczyna konfliktu Izabeli i Julii nie jest znana.

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE