Joshua - Ruiz 2: powtórka i skróty. Gdzie obejrzeć online i w TV?

2019-12-07 14:32
 Joshua - Ruiz 2: powtórka i skróty. Gdzie obejrzeć online i w TV?
Autor: Rex Features/East News Joshua - Ruiz 2: powtórka i skróty. Gdzie obejrzeć online i w TV?

Joshua - Ruiz 2 to rewanż w wadze ciężkiej, którego stawką są aż cztery pasy mistrzowskie organizacji WBA, IBF, IBO i WBO. Podpowiadamy, gdzie szukać powtórki walki Joshua - Ruiz i skrótów gali zorganizowanej w Arabii Saudyjskiej.

Kilka miesięcy temu pięściarski świat wywrócił się do góry nogami. Wszystko za sprawą Andy'ego Ruiza Juniora, który w siódmej rundzie znokautował niepokonanego dotąd Anthony'ego Joshuę. Sztab szkoleniowy i managerowie Anglika natychmiast zażądali rewanżu. Pojedynek Joshua - Ruiz został zaplanowany na 7 grudnia 2019 roku. Miejsce walki dość nietypowe jak na zawody bokserskie - Arabia Saudyjska. Obaj zawodnicy zapewniali na konferencjach prasowych, że są doskonale przygotowani i kibice na całym świecie zobaczą boks w najlepszym wykonaniu. Warto przypomnieć, że w jednej z walk zobaczymy Polaka! Mariusz Wach podejmie Dilliana Whyte'a. Wszyscy, którzy nie mogli na żywo śledzić gali mogą nadrobić zaległości oglądając powtórkę oraz skróty.

Joshua - Ruiz: skrót i powtórka

Skróty drugiej walki Joshua - Ruiz będziemy mogli zobaczyć w internecie na stronie sport.tvp.pl. Retransmisję z gali obejrzymy także w telewizji. Powtórka zostanie wyemitowana w niedzielę, 8 grudnia o godzinie 8:00 oraz o 18:55.

NAJNOWSZE