Johnny Depp jako król Ludwik XV! Oto pierwsze zdjęcie z powrotu aktora do branży

2022-08-11 21:17 Natalia Nowecka
Johnny Depp jako król Ludwik XV! Oto pierwsze zdjęcie z powrotu aktora do branży
Autor: AP/Associated Press/East News Johnny Depp jako król Ludwik XV! Oto pierwsze zdjęcie z powrotu aktora do branży

Johnny Depp wraca do aktorstwa. Jego pierwszym występem po wygranym procesie przeciwko Amber Heard będzie rola Ludwika XV w historycznym widowisku "Jeanne du Barry". W sieci ukazało się zdjęcie promocyjne.

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że Johnny Depp wraca na łono branży filmowej. Jego kariera zaliczyła kilkuletni przestój w związku z głośnym procesem, który wytoczył ex-małżonce Amber Heard. Były gwiazdor "Piratów z Karaibów" wystąpi teraz w najnowszym filmie Maiwenn Le Besco, zatytułowanym "Jeanne du Barry" (wcześniej produkcja promowana była jako "La Favorite").

Johnny Depp jako król Ludwik XV: o czym opowie "Jeanne du Barry"?

"Jeanne du Barry" to kostiumowe widowisko zapowiadane jako historyczne love story, które nakreśli nam losy króla Francji Ludwika XV, oraz jego kochanki Jeanne du Barry. Była ona nisko urodzoną kobietą, która miała w zwyczaju wykorzystywać swoje wdzięki do pięcia się po drabinie społecznej. Gdy król zapałał do niej gorącym uczuciem, sprowadził ją na dwór w Wersalu, co dało początek serii skandali. 

"Jeanne du Barry": kiedy premiera filmu z Johnnym Deppem?

W tytułowej roli wystąpi sama reżyserka, a w obsadzie znaleźli się również Benjamin Lavernhe, Pierre Richard, Melvil Poupaud, Noémie Lvovsky, Pascal Greggory i India Hair. Zdjęcia do filmu ruszyły pod koniec lipca, a przewidywana data debiutu nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że "Jeanne du Barry" ma zawitać na ekranach w 2023 roku.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE