Joanna Opozda - ojciec, ciąża, matka, wiek, wzrost, ślub. Kim jest?

2021-09-27 16:31 kru
Joanna Opozda i Antoni Królikowski
Autor: WBF

Joanna Opozda to jedno z najgorętszych nazwisk show-biznesu. Szerszej publiczności dała się poznać za sprawą roli w popularnym serialu Pierwsza Miłość. Poza aktorstwem, zajmowała się także modelingiem. Chcecie poznać więcej szczegółów z jej życia? Oto kilka informacji na temat Joanny Opozdy.

Joanna Opozda - ojciec, w ciąży, matka, wiek, wzrost, ślub. Takie frazy najczęściej znajdziemy w wyszukiwarce obok nazwiska celebrytki. Joanna Opozda ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie. W 2016 roku brała udział w Tańcu z Gwiazdami, gdzie jej partnerem był Kamil Kuroczko. Poza filmami i serialami można było zobaczyć ją także w kilku teledyskach. Jesteście ciekawi, co słychać u Joanny Opozdy? Przeczytajcie ten artykuł!

Joanna Opozda o traumie z początków kariery. "Strach i płacz na nikim nie robiły wrażenia"

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Joanna Opozda - ojciec

Relacje aktorki z ojcem nie układają się najlepiej. Internet obiegły wiadomości męża Joanny - Antoniego wymieniane z Dariuszem Opozdą. Królikowski w mocnych słowach zaznaczył, że nie pozwoli krzywdzić żony.

Joanna Opozda - ciąża

Joanna Opozda spodziewa się dziecka. Para aktorów będzie rodzicami chłopczyka. Informacja wyciekła do sieci po upublicznieniu przez ojca aktorki wiadomości od Antka Królikowskiego, prywatnie męża Joanny Opozdy.

Joanna Opozda - mama

Mama Joanny Opozdy ma na imię Małgorzata. Aktorka bardzo ją ceni. Dała temu wyraz w jednym z postów na Instagramie, gdzie nazwała ją jedną z najważniejszych kobiet w swoim życiu.

Joanna Opozda - wiek

Ile lat ma Joanna? Opozda urodziła się 2 lipca 1988 roku. Ma teraz 33 lata.

Joanna Opozda - wzrost

Joanna Opozda ma 172 cm wzrostu.

Joanna Opozda - ślub

Ślub aktorki z Antonim Królikowskim odbył się 7 sierpnia 2021 roku.

Joanna Opozda - Instagram

Joanna Opozda chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na Instagramie pod nazwą @asiaopozda.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE