Joanna Krupa ma sobowtórkę! Karolina Podyma wygląda jak rasowa Top Model

2021-10-27 15:13 kg
Joanna Krupa
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

Na początku września 2021 roku wystartowała jubileuszowa, dziesiąta edycja programu Top Model. Nie mogło zabraknąć w niej Joanny Krupy, która od 2010 roku występuje w show w roli prowadzącej oraz przewodniczącej jury. Okazuje się, że jedna z najpopularniejszych, polskich modelek ma sobowtórkę. Karolina Podyma, bo o niej mowa, łudząco przypomina gwiazdę programu stacji TVN. Sprawdźcie koniecznie sami!

Joanna Krupa ma sobowtórkę! W świecie kina, teatru i telewizji nie brakuje bardzo podobnych do siebie aktorów, których niezwykle łatwo pomylić. Do takowych należą między innymi: Daniel Radcliffe i Elijah Wood, Bryce Dallas Howard i Jessica Chastain, Logan Marshall-Green i Tom Hardy, Maria Dębska i Agnieszka Więdłocha, Natalie Portman i Keira Knightley, Jennifer Garner i Hilary Swank czy też Jeffrey Dean Morgan i Javier Bardem. Okazuje się, że swojej sobowtórki doczekała się również Joanna Krupa.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Joanna Krupa ma sobowtórkę!

Wild life to reality show, w którym uczestnicy spędzają dwa tygodnie w ekskluzywnej willi na przepięknej wyspie Gran Canaria i wykonują kolejne wyzwania, przygotowane przez produkcję. Wśród uczestników pierwszej edycji programu znalazła się Karolina Podyma, która jest niezwykle podobna do Joanny Krupy! Tak jak prowadząca Top Model, Podyma wyróżnia się niezwykłą urodą oraz ma na koncie osiągnięcia w modelingu - jest półfinalistką Miss Polonia oraz finalistką Miss Photo Poland 21. Jesteście ciekawi, jaki wygląda sobowtórka Joanny Krupy? Sprawdźcie galerię poniżej.

Sonda
Czy Karolina Podyma przypomina Joannę Krupę?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE