JESTEŚ BOGIEM - co zdradził reżyser Leszek Dawid na temat aktorów filmu JESTEŚ BOGIEM?

2012-09-10 11:58
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

JESTEŚ BOGIEM - premiera już 21 września. Przeczytaj, co zdradził reżyser Leszek Dawid na temat aktorów filmu JESTEŚ BOGIEM! 

21 września na ekrany kin wejdzie "Jesteś Bogiem", jedna z najważniejszych premier 2012 roku. Reżyser filmu, Leszek Dawid zdradza, że początkowo planował obsadzić główne role naturszczykami o hiphopowym rodowodzie. Ostatecznie postawił na młodych aktorów, którzy - jak sam mówi - musieli osobowościowo rymować się z muzykami Paktofoniki.

Marcin pojawił się już na pierwszym castingu. Jego oczy, spojrzenie i jakaś wewnętrzna tajemnica, która go cechowała, natychmiast zwróciły moją uwagę. Z kolei Tomek jest bardzo wrażliwy, choć potrafi to skryć na powierzchni. Dawid zaś swoją wrażliwość ma wypisaną na twarzy." - tak o aktorach odtwarzających główne role w "Jesteś Bogiem" wypowiedział się Leszek Dawid.

W niezwykłej historii Piotra Łuszcza - "Magika", Sebastiana Salberta - "Rahima" i Wojciecha Alszera - "Fokusa" - trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy stali się głosem pokolenia młodych Polaków - wystąpili także Marcin Dorociński, Dorota Kolak, Przemysław Bluszcz i Arkadiusz Jakubik.

Obraz "Jesteś bogiem" jest produkcją studia Kadr, które ma na koncie takie przeboje, jak "Baby są jakieś inne", "Sala samobójców" i nagrodzony Złotymi Lwami "Rewers".

Premiera "Jesteś Bogiem" - już 21 września.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE