Gwiazdy

Jego "Donciu noł pamperap" nucili wszyscy. Tak dziś wygląda Danzel. Nie do wiary jak się zmienił!

Wiedzieliście, że Danzel będzie świętował w tym roku 20-lecie kariery muzycznej i piosenki "Pump it up", która przyniosła mu niezwykłą popularność w Polsce? Twórca klubowych hitów wciąż jest na topie, a niedawno wygrał program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Danzel. Jego metamorfoza robi wrażenie!

Spis treści

  1. Skąd jest Danzel? Ile ma lat?
  2. "Donciu noł pamperap" śpiewała kiedyś cała Polska
  3. Druga młodość Danzela
  4. Jak wygląda żona Danzela? Są razem od 28 lat
  5. Kiedyś nażelowane włosy, a dziś? Zobacz, jak zmienił się Danzel

Skąd jest Danzel? Ile ma lat?

Danzel, a właściwie Johan Waem to belgijski wokalista i multiinstrumentalista, który w Polsce jest popularniejszy niż w rodzinnych stronach. W 2024 roku minie 20 lat od momentu jego debiutu z utworem "Pump It Up", którym podbił listy przebojów w kilkunastu krajach Europy, w tym również Polsce. Ile lat ma Danzel? Ulubieniec polskiej publiczności urodził się 9 listopada 1976 roku w Beveren i dziś ma 47 lat. Czy Danzel mieszka w Polsce? Belg regularnie przyjeżdża do Polski. W 2022 roku wyszło na jaw, że planuje kupić nawet mieszkanie w Warszawie.

"Danzelowi oraz jego żonie i córce tak spodobało się w Polsce, że obiecał na planie "TTBZ", że jak wygra program, to kupi w Warszawie mieszkanie, żeby mieć stałe miejsce, w którym może mieszkać" – ujawnił informator Super Expressu.

Polecamy: To on śpiewał "Kroplą deszczu". Gabriel Fleszar zaliczył niesamowitą metamorfozę!

"Donciu noł pamperap" śpiewała kiedyś cała Polska

Był rok 2004, kiedy to sympatyczny Belg z ekscentryczną, mocno żelowaną fryzurą zaczął podbijać polskie listy przebojów z piosenką "Pump It Up", której nieskomplikowany refren "Don't you know, pump it up, You got to pump it up" potrafił zaśpiewać chyba każdy. Danzel bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię polskiej publiczności; zdobył tytuł najlepszego zagranicznego artysty podczas Eska Music Awards 2005 i wziął udział w finale polskich preselekcji do Eurowizji 2006 w Atenach, ale bez powodzenia.

Później jego kariera zaczęła podupadać, bo kolejne single nie powtórzyły sukcesu słynnego "Donciu noł pamperap". Belgowi pozostały więc gościnne występy w programach śniadaniowych, "Jaka to melodia?" czy w "Tańcu z Gwiazdami". Danzel śpiewał również podczas dożynek, festiwali i kulinarnych regat, a później słuch o nim zaginął.

Druga młodość Danzela

W 2021 roku Polsat "odgrzebał" Danzela podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów, a kilka tygodni później dowiedzieliśmy się, że belgijski muzyk został uczestnikiem 16. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Swoim wykonaniem piosenki "Wehikuł czasu" zespołu Dżem Danzel wygrał czwarty odcinek, a w finale zmierzył się z piosenką Czesława Niemena "Płonie stodoła", która przyniosła mu zwycięstwo w programie.

Czytaj też: Danzel śpiewa po polsku! Zobacz, jak poradził sobie w repertuarze Dżemu

Jak wygląda żona Danzela? Są razem od 28 lat

Danzel już od 28 lat jest spełnionym mężem Kathleen Ceulemans. Para wychowuje razem dwie córki: Keelę oraz Zennę. Ich wspólne zdjęcia znajdziesz w naszej galerii!

Starsza córka, która teraz ma 22 lata, dorastała w tym bardziej zapracowanym okresie mojego życia, młodsza ma 15 lat, więc jest trochę inaczej. Poszły w kierunku muzyki, obie były tancerkami baletowymi, pracowały w wielu produkcjach telewizyjnych w Belgii – zdradził Danzel w rozmowie z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN".

Kathleen Ceulemans wspiera męża na każdym kroku i stara się uczestniczyć w w jego trasach koncertowych jeśli tylko jest to możliwe.

Sprawdź: Klaudiusz z "Big Brothera" ma śliczną córkę! Tak dziś wygląda Vanessa

Kiedyś nażelowane włosy, a dziś? Zobacz, jak zmienił się Danzel

Jak dziś wygląda Danzel? 47-letni Belg przeszedł zdumiewającą metamorfozę na przestrzeni ostatnich 20 lat. Fryzura ułożona na żel to już przeszłość!

Danzel zwycięzcą 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"!